Zakład, że tego nie wiesz! Tom 5

Dlaczego nie da się żyć bez gier?
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse
Rok wydania: 2020
Kategorie: Dla dzieci
Cena: 14,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

• Zakład, że tego nie wiesz! •


Jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś musiał obejść się bez wszystkich nowoczesnych wynalazków, które uważasz za oczywiste? Jak poradziłbyś sobie bez toalety? Czy dasz sobie radę bez prądu? Gdyby antybiotyki nie zostały odkryte, czy żyłbyś dzisiaj?


Począwszy od tych prowokujących do myślenia pytań, każdy tytuł fantastycznej nowej serii „Zakład, że tego nie wiesz!” zabiera nas w historyczną podróż. Dowiadujemy się, jak ludzie naprawdę radzili sobie w przeszłości i jak opracowali genialne sposoby na uczynienie życia bezpieczniejszym i mniej nieprzyjemnym. Młody czytelnik dowie się także, jakich dalszych zmian może się spodziewać w niedalekiej przyszłości. Książki zawierają fantastyczne kolorowe ilustracje w stylu kreskówek i zabawne dymki, dzięki czemu są atrakcyjne nawet dla niechętnych czytelników.


To wyjątkowa seria 25 tytułów dedykowana dla młodych odkrywców, którzy uwielbiają zadawać pytania i nie boją się podejmować nowych wyzwań. Książeczki zawierają wiele fascynujących ciekawostek i nieznanych faktów, które mogą zaskoczyć nie tylko najmłodszych. Idealne wydanie dla całej rodziny, gdzie nie ma czasu na nudę, a nauka przez zabawę jest stawiana na pierwszym miejscu.

Informacje o produkcie

EAN 9788381774116
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Data wydania 2 kwi 2020