PAKIET. Jestem szczęśliwym singlem + Wszystko jest dobrze w moim świecie

Pakiet składa się z książek:
Jestem szczęśliwym singlem
Wszystko jest dobrze w moim świecie
 
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 824
Cena:

Normalna cena: 44,99 zł 45% TANIEJ

Special Price 24,74 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Jestem szczęśliwym singlem

Beata Pawlikowska ma za sobą bogate doświadczenie życiowe. Dzięki nieustannej pracy nad swoim rozwojem psychicznym i duchowym stała się dla wielu osób drogowskazem wskazującym kierunek do szczęśliwego życia. W najnowszej książce „Jestem szczęśliwym singlem” podróżniczka dzieli się swoimi przemyśleniami i wskazówkami na temat miłości, związków i szczęścia. Poradnik ten oprócz odwołań do przeżyć autorki zawiera sugestie oraz ćwiczenia, dzięki którym Czytelnicy dowiedzą się dlaczego warto znaleźć radość w byciu samemu, aby później móc stworzyć udany i szczęśliwy związek.Książka Beaty Pawlikowskiej „Jestem szczęśliwym singlem” niesie za sobą niebywałą wartość. Z jednej strony daje Czytelnikowi poczucie, że czyta pamiętnik autorki, poznaje ją i jej uczucia, dowiaduje się czego w życiu doświadczyła. Z drugiej strony Pawlikowska dzieli się rozwiązaniami problemów, które spotkała na swojej drodze. Nie są to jednak cudowne sposoby, który odgonią niepowodzenia niczym magiczna różdżka. Podróżniczka wskazuje ścieżkę, którą należy podążać, aby uporać się z emocjami towarzyszącymi nam na różnych etapach życia uczuciowego: kiedy jesteśmy w związku, tuż po rozstaniu lub żyjemy sami.

 


Wiedziałam, że muszę zostać w nieszczęśliwym związku i wiedziałam, że nie mam dokąd odejść. Wiedziałam, że jest mi źle z nim, ale byłoby mi jeszcze gorzej bez niego. Nie było więc wyjścia. Pozostawało więzienie.


            Więzienie w moim własnym sercu pod wielkim głazem, który zwisał z jego krawędzi tak groźnie, że pewnego dnia mógł spaść, pociągnąć za sobą lawinę i zgnieść po drodze wszystko, łącznie ze mną i z całym moim życiem.


            Czy wiesz jak to boli?


            Pewnie wiesz.


            Jesteś jak dzikie zwierzę przykute do łańcucha i chociaż marzysz o wolności, to wiesz, że jeśli tylko zrobisz kilka kroków za daleko, łańcuch szarpnie cię za gardło i zatrzyma. I choć będziesz płakać, błagać Boga o pomoc i skarżyć się na swój los, nic się nigdy nie zmieni. Dlatego że tak już musi być.


Czy myślisz, że to jest miłość?


 

Dzięki osobistej formie narracji, którą autorka przyjęła w tej książce, jej odbiorcy mogą poczuć, że prowadzą dialog z przyjaciółką. Z przyjaciółką, która:


- zwierz się ze swoich przeżyć,


- prowadzi z nami rozmowę,


- słucha


- odpowiada,


- radzi,


- jest dostępna w każdej chwili, gotowa pomóc, wesprzeć, doradzić.W tym poradniku nie zabrakło znaków rozpoznawczych dla publikacji Beaty Pawlikowskiej. Własnoręcznie wykonanych rysunków, miejsca na notatki, uwypukleń kluczowych przesłań i złotych myśli, które mogą stanowić inspiracje.


 


„Jestem szczęśliwym singlem” wbrew tytułowi jest nie tylko dla singli, ale także dla osób będących w związkach (niekoniecznie idealnych). Jak napisała sama autorka: W tej książce opowiem ci co odkryłam i zrozumiałam o miłości, związkach,  emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. I o tym, że znalazłam szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestałam jej szukać.


Wszystko jest dobrze w moim świecie

Wszystko jest dobrze w moim świecie :
Mam jasne myśli.
Mam dobre marzenia.
Mam szczerą chęć.
I całe życie przed sobą!
Książka pełna pozytywnych tekstow, autorskich rysunków, żółtych kartek i drogowskazów na każdy dzień.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381179928
ISBN 978-83-811799-2-8
Gatunek rozwój osobisty
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 824
Autor Beata Pawlikowska
Data wydania 31 paź 2018