Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty

Wszelka nadzieja gaśnie
Wydawnictwo: Portal Games
Kategorie: Inne
Czas gry: 60 min.
Liczba graczy: 1 - 6 os.
Ograniczenie wiekowe: 14+
Cena:

Normalna cena: 199,95 zł 20% TANIEJ

Special Price 159,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Zombicide: Czarna plaga.

Wszelka nadzieja gaśnie

W niektórych miejscach mroczna magia wsiąka głęboko w ziemię, powodując skażenie wszystkich i wszystkiego. Może to być konsekwencja nekromantycznych rytuałów, zbezczeszczenia sanktuariów lub niedawnej manifestacji sił nadprzyrodzonych. W takich obszarach zarażone zwierzęta gromadzą się niczym ćmy wokół ognia. Zombie są niemal nieśmiertelne. A nade wszystko, plugastwa takie jak nekromantyczne smoki, mogą uznać to miejsce za swoje przeklęte gniazdo! Odtąd sama natura wydaje się ulegać pladze zombie i wszelka nadzieja gaśnie. Przynajmniej do czasu naszego przybycia. Dopóki mamy coś do powiedzenia, nie zazna spokoju, kto przeklęty!

Zombicide: Nie zazna spokoju kto przeklęty, to rozszerzenie do gry Zombicide: Czarna Plaga oraz Zombicide: Zielona Horda. Zawiera nowe figurki i karty, które można dołączyć do gry podstawowej z serii Zombicide fantasy. Pudełko zawiera figurkę nowej bestii, nekromantycznego Smoka, a także widmowych Szwendaczy i roje roznoszących choroby szczurów, z którymi muszą zmierzyć się ocalali.

Wprowadzenie rozszerzenia do gry jest bardzo proste: o ile scenariusz misji nie mówi inaczej, należy wtasować karty z Zombicide: Nie zazna spokoju, kto przeklęty do odpowiednich talii.

Zawartość pudełka:

  • 35 figurek
  • 47 kart
  • instrukcja

 1 - 6 osób

 od 14 lat

 ok. 60 minut

Informacje o produkcie

EAN 5902560383676
Wydawnictwo Portal Games