Zmysłowa dziewczyna. Zmysłowa dziewczyna z miasta

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 336
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Meredith Wild i Chelle Bliss gwarantują swoim czytelniczkom oderwanie się od niespecjalnie ekscytującej codzienności. Dzięki wciągającej historii przepełnionej pożądaniem, kobiety z wypiekami na twarzy będą śledzić losy tytułowej dziewczyny z miasta i mężczyzny z gór. Ta porywająca seria, rozpoczynająca się powieścią „Zmysłowa dziewczyna z miasta” jest gwarancją niezapomnianych wrażeń... 


Jedyne o czym marzy Madison Atwood to chwila zapomnienia po właśnie sfinalizowanym rozwodzie z hollywoodzką gwiazdą. Jej świat legł w gruzach,  paparazzi depczą po piętach, a szczegóły jej prywatnego życia zdobią okładki wszystkich gazet, nie tylko plotkarskich. Postanawia uciec, choć na chwilę, z Los Angeles do eleganckiego ośrodka wypoczynkowego w Północnej Kalifornii. Avalon Springs to ustronne miejsce w górach, w którym ani jej obecność, ani problemy nie wzbudzą sensacji.


Bardzo się staram, ale nie potrafię uwolnić się od gniewu. Odrzucenie. Nadzieja. Porażka. Determinacja. Tak. Determinacja wciąż jest. I wciąż zmusza do walki. Odstawiam butelkę i sięgam po laptop. Przecież to nie jest koniec mnie, a internet zna wszystkie odpowie­dzi. Porażka mojego małżeństwa była potwornym cio­sem, to na pewno. Ale nie mogę pozwolić, by mój sławny i niesławnie niewierny mąż – były mąż – zrujnował moją przyszłość. Czasami mam jednak wrażenie, że czai się wszędzie. Klienci, występy i przyjaciele – nadal obracamy się w tym samym kręgu. Jeśli mam kiedykolwiek poczuć się w pełni sobą, muszę sobie zrobić przerwę. Muszę uciec z LA, od plotek i od tego rozdziału mojego życia, który właśnie przypisałam do przeszłości.


Podczas ucieczki Madison „niechcący” poznaje Luke’a Dawson’a. Mężczyzna, były żołnierz aktualnie walczący z objawami zespołu stresu pourazowego, prowadzi skromne życie człowieka gór, świadomie przedkładając życie w odosobnieniu nad kontakty z ludźmi. Gdy spotyka kobietę kąpiącą się nago w gorących źródłach na jego ziemi, bezwiednie zaczyna ją obserwować. Czuje się zaintrygowany istotą, która zakłóciła jego uporządkowaną codzienność.


Gdy chwilę później Madison odkrywa jego chatę na uboczu, pobudzony wcześniejszym spotkaniem, Luke nie potrafi jej wyrzucić. Nie składają sobie żadnych obietnic. Ona pragnie znów czuć się pożądana, on tęskni za dotykiem kobiety. Niespodziewane okoliczności sprawiają, że spędzą razem więcej niż jedną namiętną noc. Czy Luke zdoła rozstać się z kobietą, dzięki której po raz pierwszy od lat coś poczuł? Czy Madison będzie mogła zostawić mężczyznę, który przywrócił ją do życia? Czy oboje są w stanie zakończyć znajomość w której od pierwszej chwili pachnie erotyzmem i iskrzy?


To on robi pierwszy krok, jakby potrafił czytać w moich myślach. (…)


Sekundę później on otacza moją talię ramieniem, a drugą ręką zamyka drzwi, więżąc nas w chacie. Jedynym źródłem światła są dwa okna na przeciwległych ścianach. Jestem ciekawa tego wnętrza, ale bóg seksu, który tu mieszka, domaga się całej mojej uwagi.


Niezbyt delikatnie dociska moje plecy do drzwi i atakuje ustami moje usta. Otwieram się na niego natychmiast, bo ma w sobie to coś, co sprawia, że czuję i robię rzeczy, które nie mają nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381174718
ISBN 978-83-811747-1-8
Gatunek literatura erotyczna
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 336
Autor Meredith Wild, Chelle Bliss
Tłumaczenie Agnieszka Myśliwy
Data wydania 28 lut 2018