Zmysłowa dziewczyna. 3. Zmysłowa córka prezydenta

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 306
Kategorie: Erotyka
Cena:

Normalna cena: 27,90 zł 35% TANIEJ

Special Price 18,14 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Charlotte Daley doskonale wie, co to znaczy życie na świeczniku – jest córką nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wie, że musi być idealna: uczestniczyć w oficjalnych kolacjach, uśmiechać się, prowadzić grzeczne rozmowy. Nie ma mowy o zachowaniu, które mogłoby narazić na szwank reputację jej rodziców. Problem w tym, że ma tego serdecznie dość i buntuje się coraz bardziej…


Zane Parker ma jedno zadanie – ochraniać córkę prezydenta dzień i noc. Wykonuje pracę agenta Secret Service z oddaniem, jednak jest coś, co przeszkadza mu skupić się na wykonywanym zadaniu – pociąg do pięknej i krnąbrnej Charlotte.


Młoda dziewczyna czuje się bardzo samotna - rodzice są tak zajęci odgrywaniem pierwszej pary, że całkowicie ją zaniedbują. Stawiają jedynie wymagania i ograniczenia. Dochodzi do tego, że Charlotte czuje się bardziej związana ze swoim starszym ochroniarzem Chesterem, niż z rodzicami.


Czy to dziwne, że czuję silniejszą więź z agentem Secret Service niż z własnym ojcem? Może to dlatego, że Chesterowi zależy na mnie nie tylko zawodowo. A przynajmniej tak mi się wydaje. Odkąd zaczął pracować dla mojej rodziny, zyskał specjalne miejsce w moim sercu. Zawsze wie, co powiedzieć i co zrobić, żeby poprawić mi humor, gdy mam zły dzień. Oczywiście fakt, że ma dwie dorosłe córki, na pewno mu w tym pomaga. Wie, na jakie chodzę zajęcia. Zna moich ulubionych artystów. Cholera, jest nawet zorientowany, co najczęściej zamawiam w Starbucksie. Mój ojciec pozostaje zbyt zajęty rządzeniem, żeby obchodziły go takie rzeczy. Jest dla mnie obcym człowiekiem, pod wieloma względami.


Samotność rodzi bunt, który pcha dziewczynę w stronę niebezpiecznych zachowań. Wymyka się nocami ochronie, aby uczestniczyć w dzikich imprezach, narażając się na niebezpieczeństwo. Pomaga jej w tym najlepsza przyjaciółka – Katherina, której surowy ojciec jest nowo mianowanym ministrem sprawiedliwości. Pewnej nocy dziewczęta zapuszczają się w niebezpieczne rejony – za sprawą Katheriny trafiają do niszowego sex klubu, którego bywalcy oddają się sadomasochistycznym zabawom. Dominatorzy dają tutaj upust swoim fantazjom. Zafascynowane, ale też przestraszone dziewczyny trafiają tam na ochroniarza Charlotte – Zane’a, który postanawia dać swojej podopiecznej nauczkę i przekracza granice, uprawiając z nią dziki seks.


Dziewczyna ze zdumieniem odkrywa, że te brutalne igraszki sprawiają jej niesamowitą rozkosz. Ulega Zane’owi bez sprzeciwu, ponieważ od dawna czuje do niego pociąg. Aby chronić dziewczynę przed nią samą i jej autodestrukcyjnymi zachowaniami Agent Parker proponuje jej niezwykły kład – on stanie się jej sposobem na rozładowanie frustracji, ona w zamian ofiaruje mu swoje posłuszeństwo.


– Wyjaśnijmy sobie coś. Ja nie proponuję ci związku. Nie będę przesyłać ci kwiatów ani zabiegać o twoje uczucie. Jeśli się na to zgodzisz, połączy nas dyskretna relacja oparta na zaufaniu. To seks. Nic więcej. Nieważne, jak intensywne jest przyciąganie między nami, nie wolno ci mylić pożądania z miłością. Mnie interesuje wyłącznie uległość twojego ciała, a nie serca. I to się nie zmieni nigdy.


Charlotte zaczyna mrugać.


– Będziemy jak ta para w klubie? Ty mówisz mi, co mam robić, ja to robię?


– Poniekąd tak. Twoje posłuszeństwo będzie nagradzane. Bunt karany. Może nauczysz się tym cieszyć. To proste.


– A jeśli zrobię coś złego nie ze swojej winy? Za to także mnie ukarzesz?


Dostrzegam błysk strachu w jej oczach. Nie ma jeszcze pojęcia, że pewnego dnia może polubić karę tak bardzo jak nagrodę. Na razie wykorzystam ten jej strach na swoją korzyść. Jeśli tylko zdołam ją w ten sposób uchronić przed nieodpowiednim zachowaniem.


– Nieposłuszeństwo to wybór, Charlotte. Nie rozumiesz tego jeszcze, bo jesteś rozpieszczona i samowolna. Jeżeli jednak od teraz z rozmysłem mi się sprzeciwisz, nauczysz się, że każdy czyn pociąga za sobą konsekwencje. Proponuję ci ujście – ciągnę, gdy ona milczy. – Wiem, co przeżywasz codziennie, lepiej niż ktokolwiek. Wierzę, że możesz tego potrzebować równie mocno jak ja.


Charlotte i Zane rozpoczynają niebezpieczną grę, która może wywołać poważne konsekwencje dla dwojga. Jednak żadne z nich nie potrafi oprzeć się zwierzęcej wręcz żądzy. Ich życie zaczyna kręcić się wokół potajemnych schadzek i szaleńczego seksu.


Problem pojawia się w momencie, kiedy obydwoje uświadamiają sobie, że rodzi się między nimi uczucie. Natomiast, gdy syn wpływowego prawnika zaczyna prześladować Charlotte, sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Obsesja chłopaka doprowadzi do tragedii, która będzie miała nieodwracalne konsekwencje dla córki prezydenta i jej ochroniarza…

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381177764
ISBN 978-83-811777-6-4
Gatunek literatura erotyczna
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 306
Autor Meredith Wild, Mia Michelle
Tłumaczenie Agnieszka Myśliwy
Data wydania 4 lip 2018