Gry

Na hitsalnik.pl mamy dla ciebie gry edukacyjne, karciane i planszowe. Każda z nich to doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu z partnerem, przyjaciółmi lub rodziną. Dobierz formę i tematykę odpowiednią do wieku oraz zainteresowań pozostałych graczy i wspólnie cieszcie się dobrą zabawą przez długie godziny.

Gry edukacyjne
Gry edukacyjne memory to doskonały pomysł na spędzenie czasu z nie tylko z dziećmi. Na hitsalonik.pl znajdziesz tematykę i stopień trudności dostosowany do możliwości graczy w każdym wieku. Dzięki naszym grom mogą oni między innymi poznawać cuda świata i potrawy charakterystyczne dla innych krajów. Znajdzie się także coś dla wielbicieli przyrody oraz zwierząt, a także dla fanów motoryzacji. Gry memory to także fantastyczny sposób na ćwiczenie spostrzegawczości i pamięci. Wszystko to w formie świetnej zabawy. Rozłóż karty i sprawdź, jak poradzisz sobie z tym wyzwaniem.

Gry dla pasjonatów
Interesujesz się zdrowym stylem życia i jesteś aktywny fizycznie? A może fascynuje cię fotografia lub szybkie samochody? W naszej księgarni internetowej znajdziesz gry dla prawdziwych zapaleńców. Dzięki nim odkryjesz między innymi fascynujący świat rajdów samochodowych, nauczysz się robić piękne zdjęcia, a nawet… wykonasz trening całego ciała! Wolisz nieco spokojniejsze rozrywki? Dzięki naszym kartom afirmacyjnym odnajdziesz spokój i w pełni rozwiniesz drzemiący w tobie potencjał.

Gry językowe
Nie od dziś wiadomo, że najlepiej uczyć się przez zabawę. Dotyczy to zarówno starszych, jak i młodszych graczy. Dlatego z myślą o nich przygotowaliśmy specjalne gry językowe. Dzięki nim w przyjemny i skuteczny sposób nauczysz się zasad rządzących językiem obcym. Nasze fiszki edukacyjne i gry memory to fantastyczny sposób na poznanie angielskich zwrotów, gramatyki i słownictwa przydatnych w codziennej komunikacji. Z ich pomocą język obcy stanie się mniej straszny, a używanie go - o wiele przyjemniejsze! Najlepsze z nich jest to, że możesz grać w nie zarówno w pojedynkę, jak i w gronie przyjaciół.

Gry towarzyskie
Na hitsalonik.pl mamy także gry dla pełnoletnich graczy. Dzięki flirtowi towarzyskiemu wspólne spędzanie czasu może być jeszcze bardziej fascynujące. Przy pomocy kart możesz zawrzeć bliższą znajomość z interesującą cię osobą. I to w dodatku bez wypowiadania jakichkolwiek słów! Tym, czym dysponujesz są karty pełne błyskotliwych zdań i własna kreatywność.

10 Pozycja(e)

 • Superforma. Gra Planszowa
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 59,90 zł
 • Superforma. Gra Karciana
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 39,90 zł
 • Kuchnia i sex - flirt towarzyski. Gra karciana
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 39,90 zł
 • Gra Edukacyjna Memory: Smaki Świata
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 29,90 zł
 • Gra Edukacyjna Memory: Język Angielski
  Gry
  Edipresse
  Cena: 29,90 zł
 • Edukacyjne Memory Językowe: Przymiotniki
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 31,99 zł
 • Edukacyjne Memory Językowe: It is - To jest
  Gry
  Edipresse
  Cena: 31,99 zł
 • Edukacyjne Memory Językowe: I want - Chcę
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 31,99 zł
 • Edukacyjne Memory Językowe: I am - jestem
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 31,99 zł
 • Edukacyjne Memory Językowe (rysunkowe): Rzeczowniki
  Gry
  Edipresse Książki
  Cena: 31,99 zł