Z pamiętnika masażysty, czyli nic, co ludzkie, nie jest mi (już) obce

Dr Marcin, lat 35, rehabilituje, masuje i uzdrawia – głównie ciała i członki, ale czasem i dusze. Chociaż posiada tytuł doktora, pacjenci nazywają go masażystą lub panem Marcinkiem...
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 320
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 31,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 17,55 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nazywam się Marcin, lat 35.
Jestem wysoki, przystojny, prawidłowo zbudowany, prawidłowo wyposażony, inteligentny, dowcipny, wrażliwy, skromny itp., itd. Ogólnie całość zasługuje na bardzo dużo lajków, zwanych swojsko polubieniami. Ja też osobiście like it, i to nawet bardzo?
Postanowiłem zatem pisać pamiętnik. Niech moi potomni dowiedzą się, jak ważna, potrzebna i odpowiedzialna jest praca terapeuty, czyli moja pasja i trud codzienny.
Dr Marcin, lat 35, rehabilituje, masuje i uzdrawia - głównie ciała i członki, ale czasem i dusze. Chociaż ma tytuł doktora, pacjenci nazywają go masażystą lub panem Marcinkiem... Jednak on lubi swoją pracę, swoich pacjentów i w ogóle swoje życie. I bardzo kocha swojego synka, lat 5. Kobiety również, ale związki różnie mu wychodzą i nie zawsze rozumie, dlaczego… Szuka, próbuje i ma nadzieję, że spotka kobietę swojego życia. Najlepiej na rowerze. Marcin umie słuchać, myśleć, zmieniać zdanie, a czasem nawet uczy się na błędach - tych własnych i tych cudzych. Swoje obserwacje zapisuje i komentuje. Bywa więc bardzo śmiesznie lub tylko śmiesznie, czasem trudno lub trochę smutno. A potem znowu jest wesoło, czyli zupełnie jak w życiu.

Szuka, próbuje i ma nadzieję. W ogóle jest pozytywnie nastawiony do życia i wyzwań, które ono niesie. Potrafi słuchać, myśleć, a czasem nawet uczyć się na błędach (swoich i cudzych) i zmieniać zdanie. A swoje obserwacje zapisuje i komentuje. Dla potomnych, jak twierdzi oficjalnie, a także, dla dobrego samopoczucia, jak przyznaje się sam przed sobą. Dr Marcin posiada trzy dyplomy, w tym jeden amerykański, a nawet pracował w jednym z najlepszych kalifornijskich szpitali. Gdy się więc wzruszy lub wkurzy, zaczyna myśleć po angielsku. A w pamiętniku jak w życiu… Niektóre historie przytrafiają się Marcinowi osobiście, inne – jego znajomym. Czasem jest bardzo śmiesznie, czasem tylko śmiesznie, czasem trudno, a nawet smutno. A potem znowu wesoło…

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379452309
ISBN 978-83-794523-0-9
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 320
Autor Agnieszka Dydycz
Data wydania 3 lut 2016