Z biegiem dni 13/2016

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:

– niezwykłe historie:

Historia Danuty z Radomia, która od lat spędzała samotnie święta. Kluby seniora kojarzyły jej się z porażką, miejscem dla ludzi, którzy już stracili nadzieję. Aż do tego roku…
Bronisława opowiada o tym, jakie zmiany w jej życiu spowodowała postawiona przez lekarza diagnoza. Bronisława najpierw wyruszyła w podróż swoich marzeń, a potem zdecydowała się odwiedzić wnuka w Australii.
– zdrowie – Czego pragnie serce kobiety
– porady
– poradnik, gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach życiowych: Nie daj się nabrać na lekarza. Federacja Konsumentów ostrzega.
– listy do redakcji i porady psychologa
– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 lis 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz