Z biegiem dni 10/2014

Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

"Z biegiem dni" to wyjątkowy miesięcznik nie tylko dla seniorów. A w nim niezwykłe historie zwykłych ludzi, porady zdrowotne, prawne, anonse. 

W tym wydaniu m.in.: 
– niezwykłe historie: 
Historia Ireny z Warszawy, która po siedemdzie- siątce postanowiła spełnić swoje marzenie. Ra- zem z mężem wyruszyli w podróż samolotem; Agata z Krakowa opowiada o swoim zauroczeniu pewnym panem. To właśnie przy nim pomyślała, że nieważne, ile się ma lat, ważne, na ile się czuje; Historia Marianny, którą życie bardzo doświadczyło, a mimo to czuła się szczęśliwa; Anita opowiada historię swojej późnej miłości; Poruszająca historia dwóch mężczyzn, którym plotki zniszczyły życie… – zdrowie – udar – czym różni się od wylewu; rozpoznaj objawy, pierwsza pomoc 
– to warto wiedzieć – wyższa emerytura dla nowych emerytów; emerycie, uważaj na dowód; z kartą seniora taniej A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons. 

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 wrz 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz