Z biegiem dni 09/2014

Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

"Z biegiem dni" to wyjątkowy miesięcznik nie tylko dla seniorów. A w nim niezwykłe historie zwykłych ludzi, porady zdrowotne i prawne. W tym wydaniu m.in.: 
 – niezwykłe historie: 
 • historia Michaliny z Jaworzna, która oddała jedynej córce wszystko, co miała – miłość, lata życia, mieszkanie, pieniądze. W nagrodę za to córka umieściła ją w domu opieki społeczne; • Irmina z Mirska opowiada o tym, jak przepisała dom na swojego syna. Po jego tragicznej śmierci, synowa postanowiła go sprzedać…; • Lucyna z Sanoka opowiada o tym, jak bardzo myliła się w ocenie dużej rodziny swojej siostry; • historia Bartłomieja z Krakowa, który zamiast podziękowań za swoją pomoc, został okrzyknięty zboczeńcem; • Jadwiga z Kalisza opowiada, że nie warto sądzić ludzi po pozorach… 
– zdrowie – atak woreczka żółciowego – warto wiedzieć, co robić, gdy daje się we znaki – to warto wiedzieć – jak wyliczyć wysokość renty; tańszy bilet dla seniora; reklamujemy zepsutą żywność A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons. Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 14 sie 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz