Z biegiem dni 08/2016

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:

– niezwykłe historie:

Janina z Rzeszowa opowiada o tym, jak bardzo się pomyliła. Była bardzo niesprawiedliwa wobec swojego młodego sąsiada. Drażnił ją ten młody człowiek, tymczasem okazało się, że bardzo jej pomógł.
Historia Krystyny z Sandomierza, która piętnaście lat żyła tylko z córką, nie umiała i nie chciała związać się z żadnym mężczyzną. Dlaczego?Ponieważ jej serce było od dawna zajęte.
Maria z Łódzkiego opowiada o tym, jak po śmierci męża została całkiem sama. Ma trzech synów, ale żaden z nich nie chce się matką zaopiekować.
Historia Marleny z Warszawy, która nie chce przeprowadzić się na wieś, mimo że jej mąż za wszelką cenę chciał ją do tego przekonać…
– zdrowie – pokaż swój język – zmiany w jego wyglądzie mogą pomóc w zdiagnozowaniu choroby
– porady

NOWOŚĆ! Poradnik – gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach życiowych:
– Zadłużony małżonek. Jak nie płacić jego długów;
– Jak uzyskać zasiłek z pomocy społecznej
– listy do redakcji i porady psychologa
– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 lip 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz