Z biegiem dni 08/2014

Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

"Z biegiem dni" to wyjątkowy miesięcznik nie tylko dla seniorów. A w nim niezwykłe historie zwykłych ludzi, porady zdrowotne, co warto wiedzieć.

 A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wystarczy wypełnić kupon zgłoszeniowy i wysłać na adres naszej redakcji, a w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons. W tym wydaniu numeru m.in.
: – niezwykłe historie: – pokonać samotność: historia dwóch kobiet, które przyjeżdżają do sanatorum – jedna, by wypocząć, a druga, by znaleźć miłość; - na zakręcie: Maryla opowiada o tym, jak pomogła policji ująć przestępcę; - to niesprawiedliwe!: historia Adeli, która odpowie przed sądem za to, że pozwoliła prowadzić samochód pijanemu sąsiadowi; - czas na decyzję: Lucyna z Mrągowa opowiada o trudnej opiece nad chorym mężem; - na zakręcie: historia Anity, której dzieci chcą układać życie i nie pozwalają na rozwód; - uwaga problem: czy babcia może się wtrącać w małżeństwo wnuka i odpowiedź psychologa - życie bez recepty: Aleksandra z Kalisza przekonuje, że nie warto sądzić ludzi po pozorach; – zdrowie – 6 pytań o anginę – to warto wiedzieć – komu przysługuje okres ochronny przed emeryturą; SPA dla seniorów; o ile wzrosną emerytury w 2015 roku Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 lip 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz