Z biegiem dni 07/2015

Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Z biegiem dni" to wyjątkowy miesięcznik nie tylko dla seniorów. 
A w nim niezwykłe historie zwykłych ludzi, porady zdrowotne, prawne, anonse.
 W tym wydaniu m.in.: – niezwykłe historie: – Historia Krystyny z Wrocławia, która w wieku 57 lat postanowiła wreszcie zrealizować swoje marzenia. A od dziecka chciała tańczyć… – Adela z Bieszczad opowiada o pewnym pożyczonym banknocie, który według niej był zaczarowany. To on zmienił jej życie. – Historia Agaty, której letni wyjazd zmienił wszystko w życiu… – Tomasz z Opola opowiada, jak po śmierci żony obudził się w nim duch społecznika, i co z tego wynikło… – Historia Jadwigi i jej mamy. Czym skończyła się nadmierna troska córki o matkę? – Tadeusz z Pułtuska opowiada o swoim niezwykłym małżeństwie… – zdrowie – Kiedy zbadać tętnice szyjne? 
– porady – to warto wiedzieć – Jak złożyć wniosek o emeryturę?; Jak rozwiązać umowę abonamentową na telefon? – listy do redakcji i porady psychologa 
– anonse czytelników. A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

 Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 cze 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz