Z biegiem dni 06/2016

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:

– niezwykłe historie:

Historia Jolanty z Lublina, która po śmierci rodziców musiała zaopiekować się młodszą siostrą. Robiła wszystko, by dobrze ją wychować, tymczasem Ela…
Historia Lucyny z Warszawy, nauczycielki, która została "poproszona" przez dyrektorkę o przejście na emeryturę. Dlaczego?
Helena z Sochaczewa opowiada o swojej córce, którą kochała bezgranicznie i bezwarunkowo, niczego nie oczekując w zamian. Jak się okazało, to był jej największy błąd… Teraz za niego płaci…
Róża z Poznania opowiada, jak namówiła męża, który przeszedł na emeryturę i całe dnie spędzał na kanapie, by zajął się działką. Okazało się, że na swoją zgubę!
– zdrowie – Wilczy głód da się poskromić! – porady, które sprawią, że strzałka wagi poleci w dół
– to warto wiedzieć – Jak nie wpaść w spiralę długów; ZUS otwiera okienko transferowe
– listy do redakcji i porady psychologa
– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 4 maj 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz