Z biegiem dni 06/2014

Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu


 "Z biegiem dni" to wyjątkowy miesięcznik nie tylko dla seniorów. A w nim niezwykłe historie zwykłych ludzi, porady zdrowotne, prawne, listy do psychologa. Od numeru 6 jeszcze więcej stron i historii! A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! W środku miesięcznika znajdziesz kupon zgłoszeniowy, wypełnij go, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji, a my bezpłatnie wydrukujemy twój anons. W tym wydaniu m.in.: 
 – niezwykłe historie: 
Hanna z Żyrardowa opowiada o swojej dojrzałej miłości; historia Mirosławy, która uratowała dwa koty; Agnieszka z Ełku opowiada o emerytach, którzy nie dali się oszukać prezenterom-spryciarzom; historia małżeństwa, które przez dwadzieścia kilka lat dbało tylko o dzieci, a teraz wreszcie odważyło się pomyśleć o sobie; Anna spod Radomia opowiada o swojej siostrze, która przez lata nie utrzymywała kontaktu z ojcem, a po jego śmierci upomniała się o spadek; niezwykła historia wyjątkowej Marianny opowiedziana przez jej sąsiadkę… 
– zdrowie – jak dbać o wątrobę 
– to warto wiedzieć – pracujesz na emeryturze? Wystąp o jej przeliczenie; zajęcia sportowe dla seniora; Czy muszę wybierać między ZUS a OFE Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 maj 2014
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz