Z biegiem dni 05/2016

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:

– niezwykłe historie:
Historia Tomasza z Radomia, wolnego, bezdzietnego i dobrze zarabiającego mężczyzny. Jak to się stało, że dla znajomych został gejem?
Grażyna z Warszawy opowiada o swojej córce, która ma narzeczonego z wyspy Bali. Chłopak jest śliczny jak z obrazka, jednak Grażyna martwi się, czy to dobry materiał na męża.
Historia Małgorzaty z Sopotu, która znalazła lek na samotność…
Jan z Żyrardowa opowiada o tym, że znów chce się ożenić. Jednak jego córki nie akceptują tej decyzji… Stanisław z Wrocławia opowiadao wdzięczności, której się nie spodziewał.

– zdrowie – Ratunku, mdleję! - pierwsza pomoc
– porady
– to warto wiedzieć – Ile można dorobić do emerytury?; Emerycie, strzeż się oszustów – policyjny poradnik
– listy do redakcji i porady psychologa
– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 6 kwi 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz