Z biegiem dni 04/2017

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:
– niezwykłe historie:
Tomasz z Wrocławia opowiada, jak wreszcie prawdziwie się zakochał, będąc już dojrzałym mężczyzną. Jednak to uczucie nie przyniosło mu szczęścia. Przeciwnie, wiele stracił.
Historia Jadwigi z Chorzowa, która wiele lat temu zrobiła coś nieprzyzwoitego. Miała potem wyrzuty sumienia, że człowieka, choć podłego, postanowiła ukarać na własną rękę.
– zdrowie – podstępna choroba jaskra - dlaczego warto badać wzrok
– porady
– poradnik, gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach życiowych: Sposób na wyższą emeryturę; Przekazanie 1 proc. podatku będzie łatwiejsze
– listy do redakcji i porady psychologa
– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 mar 2017
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz