Z biegiem dni 03/2016

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:

– niezwykłe historie:

Historia Marianny z Dąbrowy Górniczej, którą czekałą samotna Wielkanoc. Postanowiła jednak nie poddawać się smutkowi i zorganizować święta wspólnie ze swoją sąsiadką…
Wyjść za mąż bez miłości? Z rozsądku?! Stefania z Warszawy opowiada historię swojego szczęśliwego małżeństwa, które przetrwało sześćdziesiąt lat.
Rodzice uczyli ją, że nikomu nie wolno ufać. Ale Irena ze Szczecina jest zwyczajnym człowiekiem, pragnie być kochana. No a bez zaufania nie ma miłości.
Maria z Lublina opowiada swoją historię. Została znaleziona jako niemowlę na ławce w parku. Czy kiedyś dowie się, kim jest?

– zdrowie – Każda kropla pod kontrolą - problemy z nietrzymaniem moczu – porady
– to warto wiedzieć – UOKiK: Uwaga na naciągaczy; Paszport ze zniżką
– listy do redakcji i porady psychologa
– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.

Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 3 lut 2016
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz