Z biegiem dni 01/2016

Wyjątkowy miesięcznik dla pań i panów w wieku 50+. W całości poświęcony niezwykłym historiom napisanym przez życie. Znajdziemy w nim opowiadania o dramatycznych wyborach, walce z przeciwnościami, porywach serca i pokonywaniu trudnych życiowych zakrętów. W środku także porady zdrowotne, wskazówki dietetyczne i urodowe.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym wydaniu m.in.:

– niezwykłe historie:

Historia Heleny z centralnej Polski, która w haniebny sposób została wykorzystana przez męża. Gdy mężczyzna zdobył już to, czego pragnął, porzucił żonę i upokorzył ją przed sądem.
Marianna z podlaskiego opowiada, jak młodzi ludzie zamiast pracy na roli zaczęli wybierać studia w mieście. Wieś opustoszała, została duma z dzieci i samotność…
Historia Marii z Krakowa, która bardzo kocha swoją wnuczkę, ale… nie chce się nią zajmować. Ma inne plany na jesień życia. Zastanawia się tylko, jak to powiedzieć synowi i jego żonie. Czy zrozumieją jej potrzeby?
Emilia z Gdyni opowiada o swoim synu, który traktował ją jak kasę zapomogową. Dzwonił tylko wtedy, kiedy potrzebował gotówki. I dopóki nie odmawiała, był miły… Ale ona wreszcie powiedziała: dość!

– zdrowie – zioła na trawienie 
– porady
– to warto wiedzieć – Wyższe zasiłki rodzinne i opiekuńcze. Za ile można kupić kije do nordic walking? Przelicz emeryturę na nowo.
– listy do redakcji i porady psychologa

– anonse czytelników.

A może szukasz partnera? Jeśli tak, napisz do nas! Wypełnij kupon zgłoszeniowy kupon zgłoszeniowy, naklej na kartce, włóż do koperty i wyślij na adres naszej redakcji. Już w następnym numerze bezpłatnie wydrukujemy twój anons.Miłej lektury!

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 gru 2015
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowe
Spis treści Pobierz