ALABAMA Summer. Wszystko, czego pragnę

Autor: J Daniels
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 320
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Tessa i Luke mają już wspólną przeszłość. Kiedyś planowali też wspólną przyszłość, ale chyba tylko jednemu z nich zależało na tym naprawdę… W końcu ONA nie mogła już dłużej wytrzymać jego obojętności i zdecydowała się zostać sama. Jednak Luke nie jest kimś, o kim łatwo zapomnieć. Jest najpiękniejszym mężczyzną, którego Tessa kiedykolwiek poznała. Nie może przestać myśleć o jego silnym i wytatuowanym ciele. Dlatego napięcie i pożądanie jest wyczuwalne między nimi natychmiast, kiedy w wakacje rok po ich rozstaniu znów zaczynają na siebie wpadać. Są jednak fakty z przeszłość Luke’a, o których dziewczyna nie ma pojęcia. On natomiast nie chce odkryć całego siebie, bojąc się, że ją wystraszy.


Czytelnicy pierwszej części serii „Alabama Summer” autorstwa J. Daniels mieli już szasnę poznać Tessę i Luka, którzy towarzyszyli Mii, głównej bohaterce „Mojego miejsca na ziemi”.  W najnowszej książce „Wszystko czego pragnę” Mia i Ben są szczęśliwą parą, która oczekuje dziecka. Natomiast 24-letnia Tessa po rozstaniu z Lukiem nie może patrzeć na miłość.


Luka poznała rok temu, jest kolegą z pracy jej brata. Od tamtej pory nie przestaje o nim myśleć. Luke jest świetnym kochankiem, niestety nie może dać jej tego czego potrzebuje. Nie założy z nim rodziny, nie będzie ojcem jej dzieci. Wszystko na co może liczyć to seks. Jednak mimo poszukiwań nowych mężczyzn, za każdym razem wraca do niego - jak magnes.


Katalog, o którym chcę zapomnieć. Nie chcę go otwierać. Nie muszę go otwierać. Ale to robię i nie mam pojęcia, dlaczego. I na ekranie pojawiają się zdjęcia. Selfie, które sobie robiliśmy, i zdjęcia, jakie mu robiłam, gdy nie miał o tym pojęcia. Uwielbiałam je. To jego spokojne spojrzenie, zupełnie inne niż wtedy, kiedy wiedział, że na niego patrzę. Kiedy wiedział, że obserwuje go jakaś dziewczyna. Na jego twarzy malowała się próżność – a za każdym razem, gdy ją widziałam, szalałam z pożądania. Mogłabym przysiąc, że jego spojrzenie jest w jakiś magiczny sposób połączone z moją cipką. Wystarczyło jedno spojrzenie, a ja leżałam na plecach i czekałam.


Luke odkąd poznał Tess przestał odnajdywać przyjemność w przygodnych randkach. Tylko ona potrafi go zaspokoić. Wypełnia jego wszystkie myśli. Jednak Luke skrywa tajemnice z przeszłości, które nie pozwalają mu związać się z dziewczyną. Nie potrafi odkryć przed nią swoich tajemic, w zasadzie nie potrafi odkryć ich przed nikim. Nie jest gotów, aby poradzić sobie ze swoimi upiorami i rozpocząć szczęśliwe życie. Nie wie nawet czy to w ogóle możliwe…


Była oszałamiająca nawet z daleka. Niska, sięgała Benowi do ramienia, z rudawymi włosami i jędrnym ciałem, które bez problemu mógłbym podnieść, które pragnąłem wziąć na ręce. I te szalone zielone oczy, których kolor robił się coraz bardziej intensywny, im była bliżej. Intensywnie się we mnie wpatrywała, zmuszając, bym to ja odwrócił wzrok. Jeszcze nikt nigdy tak na mnie nie patrzył. Jakby wiedziała, że  nie będę w  stanie przestać. Jakby napawała się moją wewnętrzną walką. Wymagała uwagi i ją dostawała. Wtedy zaczęło się moje piekło.


Druga część, wciągającej serii „Alabama Summer” to intrygująca historia, ale też romans, niestroniący od bezpruderyjnego i odważnego erotyzmu. Autorka bestsellerów „The New York Times” zgrabnie porusza się pomiędzy przelotnymi namiętnościami swoich bohaterów i ich głęboko skrywanymi uczuciami, układając fabułę, od której trudno się oderwać.


Rzuca ręczniki na  łóżko i  staje naprzeciwko mnie. Instynktownie się cofam, ale on idzie za mną, aż wreszcie uderzam plecami o drzwi. Opiera ręce po obu stronach mojej głowy i mnie zamyka. Jaki on przerażający. Wszystko w nim jest takie drapieżne, od jego wielkości po tatuaże, ale nigdy się go nie bałam. Chociaż jest ode mnie o wiele wyższy i przytrzymuje mnie, zabierając całą przestrzeń, nie mam wrażenia, by coś mi zagrażało. Czuję natomiast coś, co próbowałam wypierać przez ostatnie dwanaście miesięcy. (…) Jest tak blisko mnie, jego wilgotne, napięte ciało tuż przede mną, droczy się ze mną, nawiązując delikatny kontakt. Muszę włożyć palce w spodenki, żeby powstrzymać się przed dotknięciem go. Przed wciągnięciem go na siebie. Przed dotknięciem jego…

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381173131
ISBN 978-83-811731-3-1
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 320
Autor J Daniels
Tłumaczenie Emilia Skowrońska
Data wydania 14 mar 2018