Wombat Maksymilian i Misja Na Dachu Świata

Druga część podróżniczo-edukacyjnej serii Marcina Kozioła w sam raz dla dzieci oraz dla całej rodziny.
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 250
Kategorie: Dla dzieci
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 45% TANIEJ

Special Price 21,95 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wombat Maksymilian powraca! Tym razem ulubieniec najmłodszych ląduje w Nepalu, gdzie czeka na niego kolejna dawka niesamowitych przygód. „Wombat Maksymilian i misja na dachu świata” to druga część podróżniczo-edukacyjnej serii Marcina Kozioła w sam raz dla dzieci oraz dla całej rodziny (Edipresse Książki, premiera 24 maja).


Maksymilian, a dla przyjaciół Maks, zawsze robi wszystko na maksa. Czasami wpada przez to w tarapaty, czasami przeżywa niezwykłe przygody, a czasami... ktoś powierza mu misję na końcu świata, a właściwie na jego dachu. Wyjątkowo ciekawska natura zaprowadziła wombata najpierw do Bhutanu – o czym opowiedział w książce „Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka”. Tamtejsi mnisi nakłonili Maksa, by wyruszył do Nepalu i ostrzegł zwierzęta. Ale przed czym? Tego czytelnicy dowiedzą się z drugiego tomu pt. „Wombat Maksymilian i misja na dachu świata” autorstwa Marcina Kozioła. Książki stanowią całość, ale można je czytać w dowolnej kolejności!


W Nepalu na bohatera czeka mnóstwo przygód. Wombat spotyka kozę Bellę, pana i panią Dudków, „ziejącego psa” oraz bossa miejskiej dżungli, fruwa na paralotni, zwiedza zabytki w Bhakapturze i świątynie w Katmandu. Zdobywa także wzgórze Sarangkot, z której roztacza się niesamowity widok na masyw Dhaulagiri i Annapurny. Można tutaj poczuć się jak na dachu świata, jak mówi się potocznie na Himalaje.


Wombat Maksymilian do wspólnej wyprawy zaprasza młodych odkrywców i podróżników, którym przybliża historię, geografię, przyrodę, kulturę i zwyczaje odległych miejsc. Książka „Wombat Maksymilian i misja na dachu świata” w przystępny i ciekawy sposób przekazuje wiedzę o świecie dzięki innowacyjnemu połączeniu tekstu, barwnych zdjęć, zabawnych ilustracji oraz interaktywnych materiałów. Wystarczy zainstalować w smartfonie czy tablecie aplikację Tap2C, a następnie zeskanować pozostawiony przez Maksa odcisk łapki na stronie, żeby odkrywać niespodzianki. Specjalne materiały dostępne są także na stronie internetowej www.WombatMaksymilian.pl, po wpisaniu tajnego kodu podanego w książce. Na ciekawskich czekają  filmy, mapy, dźwięki czy interaktywne zdjęcia pozwalające rozglądać się na 360 stopni. To wszystko sprawi, że młodzi czytelnicy mogą samodzielnie, lub wraz z rodzicami, odkrywać miejsca, do których być może nie dotarł nawet sam Maksymilian.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788379457847
ISBN 978-83-794578-4-7
Format oprawy 144 x 205 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 250
Autor Marcin Kozioł
Data wydania 24 maj 2017