Saga rodzinna Willa Morena Tom 9

Rozrzucone nasiona
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga


Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 9

Tajemnica rodu Ludwigów, odsłonięta przy łożu śmierci Antoniego, zadziałała jak korek zamykający butelkę musującego wina. Wystarczyło wstrząsnąć, by wystrzelił i pociągnął za sobą strumień innych sekretów i niedopowiedzeń. Zuzanna z trudem przedziera sie przez ten gąszcz konfliktów i zależności. Powoli jednak zaczyna dostrzegać w nim zarys postaci zagadkowego Paola Vecchiego. Ten, jak się okazuje, zawitał do Moreny nieprzypadkowo.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771924
ISBN 978-83-817719-2-4
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 12 gru 2019