Saga rodzinna Willa Morena Tom 8

Smutek w sierpniu
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga


Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 8

Przed wylotem do Kanady na spotkanie z wujem Antonim, Zuzanna musi rozmówic sie z kilkoma mezczyznami. Z Markiem, który zapowiada przylot do Warszawy akurat wtedy, gdy ona z ciotka wyrusza za ocean. Z włascicielem Ekoreno, który, przy okazji remontu Moreny, kusi ja dziwnym dodatkowym zarobkiem w swojej fi rmie. Z nieznajomym dziennikarzem, który o Morenie i ciotce Irminie wie podejrzanie duzo. Z ukrywajacym sie wciaz Paolem. Wreszcie z kolega Pysiem, który po przyjacielsku zaleca jej nieufnosc wobec wszystkich dookoła. Na lotnisku w Londynie Zuzanna mija sie z Markiem. Czy ich zwiazek naprawde jeszcze istnieje?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771917
ISBN 978-83-817719-1-7
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 28 lis 2019