Saga rodzinna Willa Morena Tom 7

Najdłuższy cień
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga

Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 7

Przed wylotem do Kanady na spotkanie z wujem Antonim Zuzanna musi rozmówić się z kilkoma mężczyznami. Z Markiem, który zapowiada przylot do Warszawy akurat wtedy, gdy ona z ciotką wyrusza za ocean. Z właścicielem Ekoreno, który, przy okazji remontu Moreny, kusi ją dziwnym dodatkowym zarobkiem w swojej firmie. Z nieznajomym dziennikarzem, który o Morenie i ciotce Irminie wie podejrzanie dużo. Z ukrywającym się wciąż Paolem. Wreszcie z kolegą Pysiem, który po przyjacielsku zaleca jej nieufność wobec wszystkich dookoła. Na lotnisku w Londynie Zuzanna mija się z Markiem. Czy ich związek naprawdę jeszcze istnieje?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771900
ISBN 978-83-817719-0-0
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 14 lis 2019