Saga rodzinna Willa Morena Tom 6

Espresso dla czworga
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga


Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.

Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 6

Zuza spostrzega, ze wokół niej kreci sie coraz wiecej mezczyzn. Tajemniczy Włoch, czyniacy mnóstwo zametu, znika i niespodziewanie powraca. Cyniczny i wyniosły kolega z pracy daje sie nagle poznac jako troskliwy przyjaciel i doradca. Przystojny erudyta z fi rmy remontowej intryguje, lecz szybko wychodzi na jaw jego podły charakter. Natomiast prostacki z pozoru ofi cer policji okazuje sie inteligentnym, ciekawym facetem. Jakby tego było mało, odzywa sie z Irlandii prawie zapomniany chłopak. To Zuzanna ich wszystkich przyciaga, czy moze Morena?

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771894
ISBN 978-83-817718-9-4
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 31 paź 2019