Saga rodzinna Willa Morena Tom 5

Włoska rozsypanka
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga


Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.

Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 5

Po pozarze w restauracji Paolo gdzies przepada. Znika tez Wioleta. Tymczasem Zuzanna szuka fi rmy, która by przeprowadziła remont willi. Stosunki w pracy młodej Ludwizanki przyjmuja nieoczekiwany obrót. W rezultacie mieszkanki Moreny dowiaduja sie, ze dysponuja skarbem, którego wartosci nie były dotad swiadome. Niedługo potem Zuzanna w dziwnych okolicznosciach poznaje starego Tadeusza Biernata. Okazuje sie, ze za oceanem ma wyjatkowo liczna rodzine.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771887
ISBN 978-83-817718-8-7
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 17 paź 2019