Saga rodzinna Willa Morena Tom 4

Piękny świdermajer
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga


Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.

Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 4

Samotna Irmina, juz blisko osiemdziesiecioletnia, przygarnia do swej willi Zuzanne, dalsza krewna z rodu Ludwigów. Ta z kolei namawia ciotke, by wynajeła drugi wolny pokój Wiolecie, kelnerce z restauracji Janusza Biernata. W dniu, w którym Wiola ma zamieszkac w Morenie, pojawia sie tez Paolo, zagadkowy Włoch, budzacy wspomnienia o Giuliu. Biernatowie tymczasem nie ustaja w wysiłkach, by przejac wille dla siebie.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771870
ISBN 978-83-817718-7-0
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 3 paź 2019