Saga rodzinna Willa Morena Tom 3

Czwarta tajemnica
Cena: 11,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga

Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!

Tom 3

Irminie grozi wyrzucenie ze studiów. Po spotkaniu z ukrywającym sie Giuliem zapada decyzja o wyjeździe obojga do Włoch. Wszystkie podania Irmy o paszport zostają jednak odrzucone. Tadeusz Biernat domaga się, by za zgodę na wyjazd Ludwigowie przekazali całą wille Morena jego rodzinie. Kiedy po rozmowie wracają razem milicyjnym samochodem do Kornelina, prześladowca Irminy nagle zmienia kierunek jazdy…

Informacje o produkcie

EAN 9788382771863
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 19 wrz 2019