Saga rodzinna Willa Morena Tom 10

Sposób na Włocha
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga


Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 10

Po powrocie z Kanady właścicielkom Moreny nie dane jest odpocząć. Już w drodze z lotniska dowiadują się, ze w Otwocku właśnie zatrzymano oszusta naciągającego naiwniaków na poważne sumy. W dodatku jest on Włochem. Poszlaki wskazują, ze to Paolo Vecchi, domniemany wnuk Antoniego Ludwiga, który uciekł z USA przed policja. Informacja ta załamuje Zuzannę. Tymczasem Wioleta ma dla niego mocne alibi.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771931
ISBN 978-83-817719-3-1
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 23 gru 2019