Saga rodzinna Willa Morena Tom 1

Fotografia w oknie
Cena:

Normalna cena: 11,99 zł 33% TANIEJ

Special Price 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nowa Polska Saga

Jaką tajemnicę skrywa prawie stuletnia podwarszawska willa i co łączy trzy zupełnie różne kobiety, które ją zamieszkują? Kim są ci, którzy próbują odebrać prawowitym właścicielkom ich dziedzictwo? I czy wszyscy oni są tymi, za których się podają? Oto historia pełna romansów i zawodów miłosnych, przemocy i intryg, ucieczek i pościgów, podłości i bezinteresowności.


Rodzinne gniazdo – centrum wydarzeń– zdaje się samo przyzywać kolejne postacie tej historii. Mamy tu romanse i zawody miłosne, przemoc i intrygi, ucieczki i pościgi, podłość i bezinteresowność, nawet morderstwa i mniejszej wagi przestępstwa. Akcja toczy się wartko, bez podziału na wątek miłosny, kryminalny czy historyczny – wszystkie one są tu obecne i żaden nie jest wyróżniony.


Stuletnia podwarszawska willa i jej pełna tajemnic historia opleciona ludzkimi losami!


Tom 1 

W czasie Światowego Festiwalu Młodzieży i Studentów w Warszawie Irmina Ludwiżanka poznaje Giulia z Turynu. Przed polsko-włoską parą, zakochaną od pierwszego wejrzenia, natychmiast piętrzą się ogromne problemy. Głównie za sprawą cichego adoratora i protektora Irminy, kiedyś kolegi z sąsiedztwa, a dziś funkcjonariusza Urzędu Bezpieczeństwa. Chcąc wyciągnąć Irmę z kłopotów, Giulio składa niecodzienną propozycję.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381771849
ISBN 978-83-817718-4-9
Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse
Autor Zbigniew Zbikowski
Data wydania 22 sie 2019