Więcej grzechów nie pamiętam

Wywiad-rzeka z Krystyna Pytlakowska - znana dziennikarka specjalizująca się w wywiadach intymnych, autorka ponad tysiąca rozmów z gwiazdami.

Wydawnictwo: Edipresse
Rok wydania: 2015
Kategorie: Książki
Cena: 39,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

    Ta książka to wywiad-rzeka Marzeny Reinert z Krystyną Pytlakowską - znaną dziennikarką specjalizującą się w wywiadach intymnych, autorka ponad tysiąca rozmów z gwiazdami!
    Krystyna Pytlakowska jest współautorką pionierskich książek, takich jak „Żony o sławnych mężach”, „Szaszłyk po polsku”, „Zaczatowani” czy bestsellera „Obywatel i Małgorzata”. Pisywała do „Panoramy”, „Twojego Stylu”, „Pani”, „Zwierciadła” i „Przeglądu Tygodniowego”. Od 1996 roku związana z dwutygodnikiem „Viva!”, który współtworzyła. Laureatka prestiżowych dziennikarskich nagród.  Zaprzyjaźniona z wieloma gwiazdami.

 

     W książce „Więcej grzechów nie pamiętam”  Krystyna Pytlakowska  opowiada nie tylko o tych przyjaźniach, ale także o swoim niebanalnym życiu. 
Trochę z przymrużeniem oka, ale i całkiem na poważnie o tym, co ją boli, czego nie znosi, a co daje jej satysfakcję.

                                                     Takiej książki jeszcze nie było!

 

     „Kiedyś myślałam, że pisanie i czytanie przychodzi mi z jednakową łatwością. Teraz mam pewność, że nie tylko łatwiej, ale i z większą przyjemnością czytam. Zwłaszcza to, co napisała Krystyna Pytlakowska”.
                    Maria Czubaszek

     „Kiedy Krystyna Pytlakowska odwiedziła mnie w domu, żeby zrobić rozmowę do magazynu »Viva!«, myślałem, że oszaleję. Nie dawała mi dokończyć wątków, co chwilę zmieniała temat. Nie słuchała tego, co mówię. Powinienem był ją zabić. Kiedy wywiad się ukazał, przeżyłem szok. Rozmowa okazała się świetna, było w niej wszystko, co chciałem powiedzieć. To nie dziennikarka, to czarownica”.
                   Mariusz Szczygieł

     „Już dawno przestałam traktować Krysię jako dziennikarkę, traktuję ją jak koleżankę od serca. Ufam jej bardzo, zawsze wiem, że ona mi pomoże, a ja pomogę jej. Bardzo ją lubię i szanuję, jest bliska mojemu sercu. Z jej oczu bije dobro i każdy się przed nią otwiera. Jest fenomenem dziennikarskim. Wyluzowana, ale z pazurem, w młodości musiała być sex machine! Gdybyśmy były teraz w tym samym wieku, tworzyłybyśmy dream team i wszyscy faceci drżeliby przed nami”.
                   Doda

     „Jaka jest Krysia? Każda rozmowa z nią to niezwykła przyjemność. Jest osobą z wielkim poczuciem humoru, dystansem do siebie i świata. Jej nieokrzesany temperament rozgrzewa wszystkich. Umie rozmawiać z każdym i na każdy temat”.
                   Beata Tyszkiewicz

     „Krystyna jest przede wszystkim niezwykle ciepłą osobą o przepięknych oczach, w których odbija się cała jej dobroć i ciekawość świata. Nigdy nie ocenia źle tych, z którymi przeprowadza wywiady. Nie atakuje, ale słucha i umie rozmawiać. Ma ten dar i tę umiejętność, że człowiek się przy niej otwiera”.
                   Grażyna Szapołowska

     „Siedziałyśmy z Panią Krystyną w mojej kuchni i rozmawiałyśmy. Powstał wywiad o sprawach dla mnie niesłychanie trudnych, o śmierci ukochanej osoby i próbie poskładania życia na nowo. Potem telefonowali do mnie ludzie, którzy mówili, że ta rozmowa im w życiu pomogła”.
                   Janina Paradowska


 

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Wydawnictwo Edipresse
Autor Marzena Reinert
Data wydania 24 lut 2015