Prenumerata magazynu "Wędkarstwo 360"

Wydania cyfrowe magazynu miłośników wędkarstwa i turystyki wędkarskiej

* wymagane pola

Cena: 0,00 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200zł

Opis produktu

Nowy, pięknie wydany, lifestyle’owy magazyn dla miłośników wędkarstwa i turystyki wędkarskiej, jakiego jeszcze nigdy nie było na polskim rynku.
Jest tworzony i redagowany przez najlepszych, najbardziej znanych i lubianych autorów branży wędkarskiej, medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata – pasjonatów wędkarstwa i survivalu, którzy potrafią złowić rybę nawet w najtrudniejszych warunkach i chętnie dzielą się swoją bogatą wiedzą na łamach magazynu.

Promuje nowoczesne, etyczne i przyjazne dla przyrody wędkarstwo jako styl życia – bardzo ciekawą formę spędzania wolnego czasu z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.
Opisuje najpiękniejsze, atrakcyjne przyrodniczo miejsca w Polsce i na świecie, gdzie można spędzić miły, urlop z dziećmi i wypocząć z wędką, jak również najdziksze, najrybniejsze łowiska świata warte hardkorowej wyprawy dla wędkarskich twardzieli.
Podpowiada, jak łowić polskich łowiskach coraz więcej ryb i coraz większe, rekordowe okazy.
Prezentuje rynkowe hity i bestsellery, nowoczesny sprzęt wędkarski w rozsądnych (i nierozsądnych) cenach – wędki i przynęty, na które po prostu biorą ryby.
Podpowiada, jak się ubrać ciepło, modnie i wygodnie, czym jeździć po drogach i bezdrożach, na czym bezpiecznie pływać po jeziorach, rzekach i morzu oraz w jaki sposób zajrzeć pod wodę i odkrywać tajemnice ryb i łowisk.

Zapowiada i relacjonuje najciekawsze wydarzenia interesujące pasjonatów: zawody, imprezy oraz targi wędkarskie w Polsce i za granicą.
Monitoruje i przedstawia na swoich łamach wszelkie zmiany prawne dotyczące wód i wędkarzy, objaśnia przepisy, pomaga wędkować zgodnie z prawem – zawsze trzyma z wędkarzami.
Co miesiąc zaprasza Czytelników do atrakcyjnych konkursów, w których każdy może wygrać wartościowy sprzęt wędkarski.

WĘDKARSTWO 360 to nie tylko magazyn
To również produkty towarzyszące: Cykliczne tematyczne wydania specjalne, książki poświęcone wybranym zagadnieniom związanym z wędkarstwem, imprezy dla wędkarzy, portal internetowy, Fanpage na Facebooku, Instagram, Youtube.

Zespół:

Jacek Kolendowicz – redaktor naczelny
Od 1997 roku redaktor naczelny „Świata Spinningu”, a w latach 2000–2018 dyrektor generalny i redaktor naczelny „Wędkarskiego Świata”. Publicysta prasy wędkarskiej od 1992 roku – ma na swym koncie ponad 1000 publikacji. Autor wydanych w kilku krajach książek „Wędkarstwo spinningowe” i „Wędkarstwo gruntowe (cz. 1 i 2)”, „Wędkarstwo morskie”, „Poradnik wędkarza. Spinning” oraz „Wędkarstwo bez tajemnic”. Reżyser, scenarzysta i realizator filmów o tematyce wędkarskiej. Przez prawie 25 lat uprawiał wędkarstwo wyczynowe, najpierw spławik, potem spinning. Drużynowy wicemistrz Polski juniorów w spławiku, trzykrotny (z rzędu) indywidualny spinningowy mistrz Polski, klubowy spinningowy mistrz Polski. Czterokrotnie z rzędu zwyciężał w ogólnopolskiej klasyfikacji spinningowej Wędkarz Roku. Były członek spinningowej kadry narodowej, a następnie jej trener.

Marek Szymański
W latach 1999–2018 zastępca redaktora naczelnego magazynu „Wędkarski Świat”, wcześniej tę samą funkcję pełnił w Świecie Spinningu. Autor setek tekstów głównie traktujących o spinningu i trollingu. W swoim dorobku ma również książkę „Wędkarstwo rzeczne. Spinning”. Przez kilka lat współpracował z biurem turystyki wędkarskiej jako przewodnik, wędkując na renomowanych łowiskach w całej Europie. W zawodach startuje okazjonalnie, ale skutecznie, łowiąc zwykle duże ryby. Jest m.in. dwukrotnym zwycięzcą Festiwalu Łososiowego Poland Trolling Masters, zwycięzcą dwóch edycji zawodów trociowych w Turnieju Czterech Rzek, klubowym spinningowym mistrzem Polski, a także dwa razy sięgnął po statuetkę zwycięzcy Zawodów Aktorów w kategorii mistrzów. Prywatnie uwielbia Wisłę i wiślane ryby – jest pionierem wiślanych spływów pychówką, rzecznego trollingu sumowego i wielu technik wielkorzecznego spinningu. Ma na koncie spinningowego suma 232 cm, trollingowego 224 cm oraz wiele okazów szczupaków, sandaczy, boleni brzan, kleni i jazi. Od wielu lat propagator wypuszczania dużych drapieżników. Ostatnio jego pasją jest łowienie ryb morskich, w tym łososi. Na rybach zwykle wędkuje z synem Szymonem, który większość swojego życia spędził na pychówce i nad pomorskimi rzekami.

Adam Niemiec
Jeden z najlepszych polskich spławikowców ostatnich lat. Od wielu lat jest członkiem kadry narodowej w wędkarstwie. Na swoim koncie ma między innymi tytuł drużynowego mistrza świata 2012, drużynowego mistrza świata 2016 z drużyną kobiet jako trener, brąz mistrzostw świata U25 jako trener oraz indywidualne mistrzostwo Polski 2015. Miał przyjemność uczyć się od najlepszych wędkarzy w Polsce i na świecie. Łowił w najlepszych polskich klubach: Robinson, Lorpio, a od 2013 roku jest w szeregach klubu Traper, z którym wywalczył 6 tytułów Klubowego Mistrza Polski. Najwięcej czasu poświęca na łowienie spławikowe i feederowe, jednak nie stroni od innych form wędkarstwa. Rekordowe ryby: sum 152 cm, szczupak 115 cm, karp 15 kg. Adam Niemiec przez ponad 16 lat był redaktorem ogólnopolskiego miesięcznika Wędkarski Świat. Uwielbia spędzać czas nad wodą i szanuje ryby. Stosuje zasadę „złów i wypuść”. Cały czas się uczy i rozwija swój wędkarski warsztat. Z każdej wyprawy nad wodę lub z rozmowy z innym wędkarzem stara się czerpać wiedzę.

Dariusz Dusza
Stały felietonista Wędkarskiego Świata w latach 1998–2018. Publikuje również opowiadania i artykuły poświęcone spinningowi. Autor tekstów, gitarzysta i kompozytor. Karierę rozpoczął w kultowej, punkowej Śmierci Klinicznej. Grał również w takich zespołach jak Absurd, DiM, Chuligani oraz Redakcja. Szerszej publiczności dał się poznać jako szalony, ekspresyjny gitarzysta zespołu Shakin` Dudi. Spod jego pióra wyszły takie przeboje Irka Dudka jak „Au sza la la la”, „Za dziesięć minut trzynasta” czy „Och Ziuta”. W swoim dorobku ma ponad 200 tekstów. Pisał dla zespołu Dżem („Jak malowany ptak”, „Zapal świeczkę” i wiele innych), obecnie współpracuje m.in. z Michałem Urbaniakiem, Lorą Szafran, zespołami Cree i Bracia. Nagrał wiele płyt długogrających, nadal koncertuje z zespołami Shakin` Dudi i Redakcją. W latach dziewięćdziesiątych współpracował z kultowym Światem Spinningu. Napisał cztery książki o tematyce wędkarskiej: „Łowić z duszą i głową”, „Sekrety mistrzów spinningu”, „Właśnie wróciłem z ryb” i „Wędkarski kalendarz brań”. Wędkuje grubo ponad trzydzieści lat. Jego ukochanymi metodami są spinning i sztuczna mucha.

Tadeusz Zalewski
W latach 2000–2018 nieprzerwanie związany z Wędkarskim Światem. Autor książek wędkarskich oraz kilkuset publikacji w prasie wędkarskiej. Tłumacz angielskiej literatury wędkarskiej. Przez ponad trzy dziesięciolecia zawodnik – uczestnik i zwycięzca spławikowych zawodów wędkarskich wszystkich szczebli. Mistrz i wicemistrz Europy. Wicemistrz świata. Wielokrotny mistrz Polski. Wędkuje od ponad 45 lat. W ostatnich latach próbuje swoich sił w łowieniu dużych drapieżników, najczęściej podczas samotnych wypraw. Możecie go spotkać łowiącego samotnie z pontonu szczupaki, sandacze lub sumy na Wiśle, albo trocie i łososie na Bałtyku.

Adam Sikora
Współpracownik Wędkarskiego Świata w latach 1996–2018. Wędkuje z karta wędkarską od 1973 roku, a na muchę zaczął łowić rok później. Dwa indywidualne i dwa drużynowe srebrne medale z Muchowych Mistrzostw Świata, dwa złote i jeden srebrny indywidualny z Mistrzostw Polski. Trener muchowej Kadry Narodowej. Przez kilka lat członek głównego Kapitanatu sportowego ZG PZW. Autor dwóch książek oraz licznych artykułów w prasie wędkarskiej.Współtwórca cykli programów wędkarskich Taaaka Ryba (od pierwszych odcinków do początku lat dwutysięcznych). Propagator Wędkarstwa Muchowego w programach TV, radiowych oraz na łomach prasy nie wędkarskiej. Od kilkunastu lat instruktor szkoły wędkarstwa muchowego. Przez całe życie związany zawodowo z wędkarstwem.

Wojciech Koźmiński
Prawnik, w latach 2008–2018 autor rubryki „Porady prawne” w Wędkarskim Świecie. Jego największą wędkarską pasją jest połów pstrągów potokowych i lipieni. Brał czynny udział w tworzeniu i rejestracji dwóch wędkarskich towarzystw znad Regi i Iny. Uwielbia samotne wyprawy nad opuszczone i zapomniane odcinki rzek, zaś wędkarstwo stanowi dla niego świetny sposób na oderwanie się od zgiełku dnia codziennego.
To niektórzy z autorów współpracujących z magazynem WĘDKARSTWO 360.

Informacje o produkcie

Wydawnictwo Wydawnictwo Edipresse