W ukryciu

Czasami nie ma bezpiecznej kryjówki
Autor: Nora Roberts
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 544
Kategorie: Obyczajowe
Cena:

Normalna cena: 39,90 zł 50% TANIEJ

Special Price 19,90 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Osiem minut. Wystarczyło osiem minut, aby życie tak wielu zmieniło się na zawsze. I aby tak wielu je straciło… Zabójcy zaatakowali bez ostrzeżenia. Mieli jeden cel – zabić jak największą liczbę ludzi. Miłe popołudnie w centrum handlowym zmieniło się w rzeź. Ci, którzy przeżyli już nigdy o tym nie zapomną, a ich życie potoczy się torami, których nie przewidywali


Nowa powieść Nory Roberts zaczyna się od przysłowiowej bomby – masakra, której dokonują nastoletni mordercy jest jednak tylko preludium do głębokiego studium strachu i traumy, którą to wydarzenie wywołuje. Ci, którzy przeżyli masakrę w centrum handlowym DownEast próbują żyć dalej i poskładać swoją okaleczoną psychikę.


Reed, który w chwili zamachu był osiemnastoletnim beztroskim chłopakiem zostanie policjantem, aby móc chronić innych przed zagrożeniami. Obsesyjnie będzie zbierał informacje na temat zabójców i tych, którzy przeżyli. Simone – która podczas strzelaniny zamknęła się w toalecie i wezwała pomoc - będzie długo szukała drogi ucieczki od koszmaru, by w końcu zostać – jak jej niezwykła babcia CiCi - artystką i dzięki sztuce wyrażać swoje emocje i tęsknotę za przyjaciółką, którą wtedy straciła. Policjantka Essie, która jako pierwsza pojawiła się na miejscu i zastrzeliła jednego z napastników przez lata będzie zbierała informacje na temat ludzi, którzy uczestniczyli w masakrze.

Wszyscy troje przez lata będą starali się na swój sposób dociec, jak doszło do tragedii.


Norze Roberts udało się stworzyć powieść, która trzyma w napięciu od pierwszej, do ostatniej karty. Po mocnym, szokującym prologu maluje niespiesznie życie zwykłych ludzi, z ich marzeniami, codziennymi problemami. Sprawia, że czytający zaprzyjaźnia się z bohaterami, a wtedy w ich codzienność wkrada się zło, które każe im trwać w ciągłym poczuciu zagrożenia. Doskonale pogłębione i prawdziwe psychologicznie postaci sprawiają, że czytelnicy znajdują się na emocjonalnym rollercoasterze i przeżywają grozę wraz z nimi.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
EAN 9788381770149
ISBN 978-83-817701-4-9
Gatunek literatura obyczajowa
Format oprawy 135 x 215 mm
Wydawnictwo Edipresse Książki
Liczba stron 544
Autor Nora Roberts
Tłumaczenie Danuta Śmierzchalska
Data wydania 4 wrz 2019