Uroda Życia 12/2019

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 3,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Na naszej okładce piękna Magdalena Różczka – ale rozmawiamy nie o urodzie, ale o porzuconych dzieciach: maleńkich, czasem tylko kilkutygodniowych. "– Ich los to nasza wspólna sprawa" – przypomina aktorka, która od lat współpracuje z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku.
O adopcji przeczytacie także w cyklu "Przełamując Fale" – w którym gościmy Monikę Kowalską, dzisiaj adopcyjną mamę trójki dzieci. Jej historia ma szczęśliwe zakończenie, chociaż jesteśmy pewne, że czytając, jak wygląda cały proces przysposobienia dzieci w Polsce, nieraz trudno będzie wam uwierzyć w urzędnicze absurdy.
Co jeszcze w nowej URODZIE ŻYCIA?
Dorota Kolak, wyjątkowa aktorka w rozmowie o kobietach i kobiecości:"Przeszkadza mi, kiedy mówi się o nas, że świergoczemy".
Piotr Głowacki, którego za chwilę także zobaczymy w filmie "1800 gramów", a w przyszłym roku m.in. w "Broad Peak" wyjaśnia, czemu co 10 lat robi kolejny bilans życia.
Wyjątkowy wywiad z Justyną Kopińską, wybitną reportażystką, której teksty zmieniają Polskę na lepsze. W rozmowie z Magdą Żakowską mówi: "Wolę rozmawiać z mordercami niż ofiarami, bo łatwiej mi opanować złość niż łzy".
Profesor Beata Kos-Kudła, endokrynolożka światowej sławy, (sama o sobie mówi: alchemiczka) namawia kobiety: "Po co się męczyć z objawami menopauzy? Przechodzimy ją w najlepszym dla nas czasie".
W naszym cyklu "O miłości" piękna historia małżeństwa Gołdy Tencer i Szymona Szurmieja. Byli ze sobą 44 lata, choć rozwodzili się co tydzień, wspólnie prowadzili Teatr Żydowski w Warszawie.
Katarzyna Miller radzi, by w związku zadbać przede wszystkim o...odrobinę wolności. Bycie dla kogoś "całym światem" może skończyć się źle – ostrzega.
Prof. Jacek Kochanowski – o granicach w wychowaniu i trudnych relacjach między dziećmi a resztą świata.
Psycholożka motywacyjna Ewa Jarczewska-Gerc w rozmowie z Karoliną Rogalską podpowiada, jak złość zmienić w energię do zmiany.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 paź 2019
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz