Uroda Życia 11/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 9,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

- Czekam na dobre rzeczy – przekonuje Iza Kuna, okładkowa bohaterka listopadowej „Urody Życia”. Jednego dnia gra dramatyczne role, drugiego z zapałem szoruje wannę. Ma w sobie to coś, co sprawia, że rozmawia się z nią jak z bliską osobą, dziewczyną z sąsiedztwa. Za chwilę zobaczymy ją w „Listach do M”, ostatniej części przebojowej komedii romantycznej.
Bohaterką masowej wyobraźni staje się też ostatnio natura w wersji dzikiej i oswojonej. Nauczyliśmy się ją dostrzegać. To wewnętrzna potrzeba, konieczność czy moda? Pytamy o to psychologa, doktora Adriana Wójcika, poetkę Julię Fiedorczuk i franciszkanina, o. Jana Marię Szewka.
Jerzy Górski, pierwowzór głównego bohatera filmu „Najlepszy” opowiada Annie Maruszeczko o tym, jak wyszedł z narkotycznego uzależnienia i ukończył tak zwany bieg śmierci. - Wysiłek zaczął mnie uzależniać. Jestem narkomanem życia, teraz grzeję życie – mówi w cyklu „Przełamując fale”.
Poza tym o największe zaskoczenia muzyczne i życiowe pytamy Anię Rusowicz. A Martę Kuligowską o to, czy slow life w świecie newsów jest możliwy. Z Wiolettą Grzegorzewską, pierwszą w historii polską pisarką nominowaną do Bookera rozmawiamy o zamiłowaniu do ryzyka. „Jeśli kochasz, daj wolność”, przekonuje nas Gabriela Doba, żona Aleksandra Doby, który niedawno po raz trzeci przepłynął Atlantyk. Razem mówią, jak przetrwać tygodnie rozłąki i niepokoju.
W listopadowej „Urodzie Życia” także nowe rubryki, m.in.: „Kwestionariusz”, w którym odpytujemy Agnieszkę Holland, „Spacer z filozofem”, Marcinem Fabjańskim i zdrowie w wymiarze 4D.
Do tego wyjątkowa sesja i moda dla kobiet w każdym wieku oraz zmysłowa kuchnia Agnieszki Maciąg.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 paź 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz