Uroda Życia 10/2019

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Na okładce – aktorka teatralna i filmowa, a od wczoraj młoda mama ???????????????? – wspaniała Katarzyna Warnke. 

W rozmowie mówi „Moje ciało, moja sprawa” i opowiada o kobiecym doświadczeniu ciąży i związanego z macierzyństwem naruszania granic intymności. 
„Dlaczego na przykład z faktu, że jestem w ciąży, ma wynikać, że ktoś obcy może zadawać mi intymne pytania, nawet się nie przedstawiając? Stykam się z tym na każdym kroku. Dlaczego kobiety, których nie znam, mają potrzebę dzielenia się ze mną swoimi intymnymi przeżyciami związanymi z ciążą, bez pytania, czy mam na to w ogóle ochotę?” – pyta nasza okładkowa bohaterka. 


Ciało i kobieca autonomia to niejedyne tematy wywiadu – pytamy też o status gwiazdy i o to, czy role i Patryka Vegi są dla Katarzyny Warnke błogosławieństwem, czy przekleństwem.

>>>A skoro o Patryku Vedze mowa – w kinach tłumy na jego nowym filmie „Polityka”, a w nowej URODZIE ŻYCIA reżyser w wyjątkowo intymnej rozmowie o byciu mężem i ojcem. To, co mówi o wychowaniu córki może was zdziwić!

>>>Śledzicie Instagram Aleksandry Domańskiej? My tak i bardzo podoba nam się jej akcja body positive #ciałoboginizanicsięniewini, bo na nasze oko bardzo jej po drodze z naszą akcją #wpełnidlasiebie. Pytamy aktorkę o jej stosunek do własnego wyglądu i oczywiście o najnowszy hit kinowy „(Nie)znajomi”, w którym możemy ją teraz oglądać – widziałyśmy już i polecamy!

>>>Wojciech Mecwaldowski o swoich pasjach i kryzysie czterdziestolatka.

>>>Ewa Vesin, wybitna sopranistka, którą wkrótce będziemy mogli zobaczyć jako Halkę u Mariusza Trelińskiego o karierze i… pokorze.

>>>„Miłość motywuje bardziej niż strach. Dlatego jeśli chcemy przetrwać, powinniśmy zająć się miłością do przyrody, a nie obawą przed końcem świata” – mówi Jonathan Franzen, jeden z największych współczesnych pisarzy, autor „Korekt” i wydanych właśnie esejów „Koniec końca świata”. Koniecznie musicie to przeczytać!

W naszym TEMACIE MIESIĄCA moda na wdzięczność. Naprawdę nam wszystko się należy? A może warto częściej zauważać, co dostaliśmy od losu, od innych albo nawet – od samych siebie? O tym, dlaczego wdzięczność jest tak ważna, a przychodzi nam z takim trudem, mówią trenerka dobrych rozmów Ewa Tyralik-Kulpa i filozof Tomasz Mazur.

W cyklu PRZEŁAMUJĄC FALE Anna Maruszeczko gości Innocentę Dźwierzyńską, która po chorobie i ciężkiej operacji stworzyła aplikację nawigującą ludzi z nowotworami.

PSYCHOLOGIA:
>>>Dlaczego męskie i kobiece role społeczne nie są wcale łatwe do zamiany? Z filozofem i psychoterapeutą Jackiem Masłowskim rozmawia Anna Maruszeczko.

>>>O drogę do szczęścia prof. Janusza Czapińskiego pyta Katarzyna Montgomery.

>>>Jak budować zdrowy związek z kimś, to dopiero wyszedł z poprzedniej relacji – mówią psychoterapeuci par Matylda Porębska i Paweł Jezierski. Rozmawia Karolina Rogalska.

Inspiracje, psychologia, aktualności kulturalne – zapraszamy do lektury!
#czytajdlaprzyjemności #wpełnidlasiebie

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 wrz 2019
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana
Spis treści Pobierz