Uroda Życia 10/2018

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Misja sióstr
Karolina Morelowska-Siluk rozmawia z naszymi okładkowymi gwiazdami – Natalią i Pauliną Przybysz:
- Teraz czeka was fajny moment, po latach wracacie do siebie na scenie, wyruszacie we wspólną trasę, do tego niebawem ukaże się reedycja płyty Sistars "Siła Sióstr". Skąd ten pomysł?
- Paulina: Wspólna trasa to koncerty z naszymi solowymi materiałami, stąd nazwa Przybysz x Przybysz. A reedycja płyty – coś starego w trochę innych czasach. Dla dzieciaków, które mówią nam: "Moja mama wychowała się na zespole Sistars". Pocztówka z przeszłości. Stąd też we wrześniu bierzemy udział w kolejnej odsłonie muzycznego projektu T-Mobile Electronic Beats – POWROTY.
- Natalia: Uśmiechamy się do przeszłości. Bawimy się nią. Z dystansem. To będzie czysta frajda. Doskonałe w swojej niedoskonałości. Chyba nie będziemy niczego "poprawiać". Te teksty, te utwory mają 15 lat! I należy im się nietykalność.
- Ciągle się we wszystkim zgadzacie! Czy wy się czasem kłócicie?!
- Natalia: Tak, ale dziś już bardzo szybko!
- Paulina: Rozłączamy się w gniewie i wytrzymujemy tak do godziny. A potem jest sms: "Przecież wiesz, że cię kocham".

Nowe życie na niby
Z najsłynniejszą polską krytyczką i kuratorką sztuki rozmawia Magdalena Żakowska:
- Anda Rottenberg: oschła i zimna w relacjach. Tak widzą cię ludzie.
- Wylewna nie jestem. I chyba nigdy nie byłam, taki zimny wychów.
- Martwi cię, że tak jesteś postrzegana?
- Niekoniecznie. W ten sposób bronię się na przykład przed rozmowami zachęcającymi do odwiedzania czyjejś pracowni. W innych ludziach też zresztą nie lubię przesadnej wylewności. I jak piszę nie jestem wylewna, nie używam przymiotników.

Czas się opamiętać
"Myślę, że nie ma większej przyjemności na świecie niż poczucie, że ktoś cię naprawdę rozumie, albo chociaż rozumie, że jesteś zupełnie od niego inna i jest gotowy nie forsować swojej prawdy, ale pójść czasem na kompromis – mówi znana aktorka Dominika Ostałowska w rozmowie z Karoliną Morelowską-Siluk.

Kiedy Jasio bije Basię
Jeśli załatwimy sprawę za swojego syna czy córkę, zabierzemy dziecku możliwość kształtowania świadomości tego kim jest, co jest jego mocną stroną, a co obszarem do rozwoju, co już potrafi i jak bardzo jest samodzielny. A bez tego trudno jest w życiu być szczęśliwym. – mówi dr Magdalena Śniegulska, psycholog i psychoterapeuta z Zakładu Psychologii Klinicznej Dziecka przy SWPS.

Cuda Lalibeli
Jeden z najbardziej zadziwiających krajów Afryki. Państwo o liczącej 3000 lat historii, które jako drugie na świecie, po Armenii, przyjęło chrześcijaństwo. Skalne kościoły, klasztory z bogatymi bibliotekami, cesarskie pałace, a do tego wspaniałe krajobrazy i rzadkie zwierzęta. W podróż do północnej Etiopii zabierze nasz Beata Lewandowska-Kaftal.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 13 wrz 2018
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz