Uroda Życia 10/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Będzie o niej głośno. W „Botoksie” Patryka Vegi Marieta Żukowska, okładkowa bohaterka „Urody Życia” gra ostrą panią chirurg, walczącą o swoje miejsce w męskim świecie. A prywatnie? Cieszą ją drobne przyjemności. „Życie jest dla mnie ważne. Właśnie takie najprostsze”, mówi Magdalenie Żakowskiej.
Monogamia. Czy taki związek dziś, kiedy wszyscy dążą do wolności i przyjemności, ma przyszłość? „Podstawowym rodzajem relacji jest dla nas relacja w parze”, mówi psycholog Izabela Falkowska-Tyliszczak w naszym Temacie miesiąca.
„Patrzyłam jak cierpi. W każdym badaniu wyglądało to coraz gorzej, wiedziałam, że ona z tego nie wyjdzie. Agnieszka Kubera mówi u nas – po raz pierwszy – o swojej siostrze Annie Przylskiej. O tym, jaka była, o ich relacjach i o najtrudniejszym czasie: choroby i odchodzenia. Rozmowa Anny Maruszeczko w cyklu „Przełamując fale”.
Poza tym spotykamy się m.in. z Jowitą Budnik i Eliane Umuhire, aktorkami najnowszego filmu Joanny Kos-Krauze, z Marylą Rodowicz, reżyserem Michałem Zadarą.
W modzie trendy na jesień i zimę. W Smakach życia Agnieszka Maciąg zaprasza do wypróbowania oczyszczających dań według jej przepisów.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 12 wrz 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz