Uroda Życia 09/2018

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Znośna lekkość bytu
Karolina Morelowska-Siluk rozmawia z naszą okładkową gwiazdą – Małgorzatą Foremniak:
Przekroczyłaś pięćdziesiątkę. Lubisz siebie w tym wydaniu?
Oczywiście, że siebie lubię, ale słowo lubię to dla mnie za mało. Ja siebie kocham, bo gdybym się nie kochała, to bym nie miała domu. Poczułam że mój dom, to jestem ja, nie to gdzie mieszkam, co posiadam, czy z kim jestem. Owszem, to są rzeczy ważne, ale mój dom to jestem ja – moje ciało, moje uczucia, moje myśli i wszystko to, co tworzy moją istotę. Zupełnie niedawno ktoś zadał mi to samo pytanie i wtedy dotarło do mnie jaki ogrom pracy wykonałam nad sobą, żebym w naturalny sposób mogła odpowiedzieć – tak, kocham siebie – mówi Małgorzata Foremniak.

Typ: czuły drwal
Impulsywny Ślazak o niewyparzonym języku. Aktor obsadzany w rolach twardzieli. Ale Michał Żurawski przekonuje, że ma w sobie pokłady kobiecej energii. I czeka, aż inni też to odkryją. Z aktorem rozmawia Wika Kwiatkowska

Poszukiwacze zaginionych marzeń
"Żyjemy w świecie promującym konsumpcję, jesteśmy uwarunkowani przez reklamę i marketing. Zaprogramowano nas żeby ciągle chcieć więcej i więcej. Dlatego często mylimy szczęście z posiadaniem" – z Billem Griffinem, autorem książki "The Wish. Poradnik spełniania marzeń" i twórcą aplikacji Crowdwish, rozmawia Karolina Rogalska.

Energia wolnych ludzi
Skrócenie dnia pracy o dwie godziny, to mrzonki czy konieczność? Praca eksploatuje nas do tego stopnia, że nie mamy czasu na wypoczynek, pasje, zainteresowania. Cierpią też relacje z najbliższymi. Czy żyjemy po to, by pracować, czy pracujemy po to, by żyć? Żyć – oczywiście – przez duże Ż. Przeczytaj tekst Małgorzaty Plawgo.

Kobiecy gen ryzyka
To dobrze, że regularnie badasz piersi. Jednak jeśli twoja mama, babcia, ciotka lub siostra chorowały na raka piersi lub jajnika powinnaś także zbadać sobie geny, a szczególnie BRCA1. Wiedza o tym, że jesteś nosicielką jego wadliwej wersji może uratować ci życie – mówi genetyk prof. Jan Lubiński, szef Międzynarodowego Centrum Nowotworów Dziedzicznych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 sie 2018
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz