Uroda Życia 09/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 2,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Wolontariusze, owszem, są potrzebni, ale tacy, którzy naprawdę mają czas. Każde dziecko potrzebuje jednych kochających oczu i rąk” – tak zachęca do adopcji i tworzenia rodzin zastępczych Magdalena Różczka. Z naszą okładkową bohaterką rozmawia Anna Maruszeczko.
Często na nich narzekamy. Jesteśmy przekonani, że ta dzisiejsza młodzież to nic dobrego. Tymczasem nie jest tak źle. „Wierzą, że wszystko przed nimi, że musi się im udać, bo dużo zależy od nich samych. Czasem moglibyśmy spróbować spojrzeć na świat z ich perspektywy. To oni w przyszłości urządzą nam ten świat”, przekonuje socjolożka, profesor Krystyna Szafraniec. „Lepsi niż rodzice?” to temat miesiąca numeru wrześniowego.
„Nie wyłączam kamery” – mówi Annie Maruszeczko dokumentalistka Ewa Ewart. „Moja ścieżka życiowa była dość pokrętna, jednak nigdy nie stawałam w poprzek losowi. Potrafiłam się rzucić w nieznane w pełym zaufaniu, że jeśli będą jakieś przeszkody do pokonania, to potem będzie z górki. Zawsze patrzę do przodu z przemożną ciekawością, co będzie następne”.
Rozmawiamy też z Patrykiem Vegą, Kirsten Dunst, Grażyną Torbicką, Olgą Kozierowską, Marcinem Maseckim i Grzegorzem Religą. W cyklu „Kobiety kobietom” Marta Dzido, pisarka i reżyserka, mówi o kobietach Solidarności.
Jak przyrządzić i z czym podać ryby – odpowiedzi szukajcie w kuchni Agnieszki Maciąg.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 sie 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz