Uroda Życia 08/2018

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

W tym numerze Urody Życia wywiad z Anią Rusowicz: „Walczę, wierzę, nie odpuszczam”.
Dość wyboista jest pani droga, pani historia. Wiele razy trzeba było stawać do walki?
„Zdecydowanie tak. Ale nie tylko z winy nieżyczliwego losu, ale czasem także na własne życzenie, bo – odpowiednio pomniejszając skalę – byłam trochę jak Joanna d'Arc – przez wiele lat gotowa ginąć za ideę. A do tego jestem zodiakalnym Baranem, a ten ma w swojej energii impulsywność. Mieszanka wybuchowa. Ale już zmądrzałam i nauczyłam się poskramiać swoją energię – mówi wokalistka w rozmowie z Karoliną Morelowską-Siluk.

„Być jak piorun ze sceny”
Głos pokolenia. A raczej kilku pokoleń, bo jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Kazik Staszewski opowiada Wice Kwiatkowskiej o punkowej rebelii, artystycznej bezkompromisowości i tym, jak to jest być mężem, ojcem i dziadkiem.

„Wcale mnie nie znacie”
„Nie zmienię swojego wyglądu, brzmienia głosu, tego, że zostałam wychowana na kogoś grzecznego, ale nie chcę być zniewolona przez własny wizerunek” – mówi Marcie Strzeleckiej Charlotte Gainsbourg, która na początku sierpnia przyjeżdża ze swoim zespołem na OFF Festival w Katowicach.

„Prowincjuszka”
W ciągu kilku lat z nikomu nieznanej dziewczyny z Kolorado, urosła do rangi trzeciej najlepiej zarabiającej aktorki w Hollywood, a magazyn „Forbes” umieścił jej nazwisko na pierwszym miejscu najbardziej wpływowych gwiazd? Reżyserzy się o nią biją, a my chcemy ją oglądać w kolejnych filmach. Co w sobie ma ta Amy Adams?

„My z bloków”
Tak do końca nie da się uciec od blokowisk. Ukształtowały świadomość wielu pokoleń. Zmieniły tych, którzy w nich mieszkali. Wpłynęły na nasze życie, relacje, na to, jak wyobrażamy sobie wymarzony dom. O życiu w wielkiej płycie mówą Marcie Strzeleckiej: autorka „Betonii”, Beata Chomątowska, artysta i performer Paweł Althamer oraz medioznawca Jacek Wasilewski.

„Mały Sajgon”
To był swoisty i swojski: azjatycko-afrykańsko-ukraińsko-polski mikrokosmos. Turyści z Zachodu zaczynali od niego zwiedzanie Warszawy. Jarmark Europa na nieistniejącym Stadionie X-lecia obrósł mitami i legendami. Był ikoną zmian w kraju. Dorota Podlaska i Ngo Van Tuong w swojej nietypowej książce kucharskiej przypominają fenomen tamtego miejsca. Rozmawia z nimi Aleksandra Pezda.

„Gdzie chłopcy szukają wolności?”
Duzi mężczyźni nie mają pomysłu na swoich synów, gdy nie mają pomysłu na samych siebie. Syn staje się dla nich kolejnym, trzecim wyzwaniem rzeczywistości, któremu nie mogą sprostać, więc się wycofują. Albo wspólnie grają w Wiedźmina – mówi nam Wojciech Kruczyński, psycholog, terapeuta.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 12 lip 2018
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz