Uroda Życia 08/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Wiem, że budzę emocje, ale może lepiej być kontrowersyjną niż nijaką”, mówi Barbarze Hrybacz bohaterka naszej sierpniowej okładki dziennikarka Monika Olejnik. Opowiada nam o białych skarpetkach polityków, futrach i butach, skłonności do odejmowania sobie lat i… nowej roli. Tym razem filmowej. W „Volcie” Juliusza Machulskiego.
Żyjemy w czasach hałasu. Dźwięki atakują nas ze wszystkich stron. Sami ten zgiełk potęgujemy, nieustannie słuchając muzyki, wiadomości… Tymczasem „tylko w ciszy możemy sprawdzić, czy nie zboczyliśmy ze szlaku”, mówi psycholog Katarzyna Scheibe. Nasz temat miesiąca to „Cisza na receptę”.
Kiedyś była praca w korporacjach, teraz – tworzenie własnego hotelu… na Zanzibarze. Joanna Frenkiel w rozmowie z Anną Maruszeczko przekonuje, że można przewrócić życie do gory nogami i być szczęśliwym.
Rozmawiamy też: z muzykiem Arturem Rojkiem, aktorką Diane Kruger, reżysrem i poetą Michałem Zabłockim, piosenkarką Pauliną Przybysz. W naszym nowym cyklu „Kobiety kobietom” Jagoda Gandziarowska-Ziołecka, współtwórczyni pisma „Kosmos. Magazyn dla Wszystkich Dziewczyn i Reszty Świata”.
Jak gospodarować energią życiową? O tym Anna Maruszeczko rozmawia z psychoterapeutą i filozofem Jackiem Masłowskim. O nowym podejściu do rodziny mówi profesor Bogdan de Barbaro. Wywiad Karoliny Morelowskiej-Siluk.
Agnieszka Maciąg przedstawia swoje pomysły na lekką letnią kolację, a w modzie: kropki, kratki i słoma.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 lip 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz