Uroda Życia 08/2015

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

- Nie godzę się na łatkę roztrzepanej artystki – mówi Marzenie Rogalskiej Edyta Olszówka . I zdradza, jak uczy się opanowywać lęk o przyszłość, aktorski stres i bycie singlem. Udaje się to jej, bo zrozumiała, że trzeba doceniać to, co się robi w życiu i być innym i losowi wdzięczną. W jednym tylko się nie zmienia: nie nauczyła się dyplomacji i nadal wali prawdę prosto w oczy.

Joanna Kos-Krauze odbudowała swoje życie po śmierci Krzysztofa Krauzego, wspaniałego życiowego i zawodowego partnera. Swój pierwszy samodzielny film i swój azyl odnalazła w Afryce.

Nie warto winy za niepowodzenia zwalać na dzieciństwo i rodziców – apeluje psychoterapeuta Jacek Masłowski. Bo nawet złe dzieciństwo coś nam dało. A z tego, co było złe, najlepiej można wyrosnąć ucząc się przebaczania. Wtedy krzywda może zmienić się w wygraną.

SMAK ŻYCIA: Agnieszka Maciąg radzi, jak łączyć słodkie ze słonym, kwaśnym i pikantnym. A dzięki temu mieć wakacyjne smaki nawet bez wakacji.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 lip 2015
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz