Uroda Życia 07/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Mam rogatą duszę”, mówi okładkowa bohaterka naszego lipcowego numeru Olga Bołądź. O tym, że po urodzeniu syna nabrała pewności siebie i o tym, jak wtedy wystrzeliła jej kariera, opowiada Magdalenie Żakowskiej.
Różne oblicza szczerości – to temat miesiąca. Czy warto być szczerym? Czy są granice mówienia prawdy? Czy nadmierna szczerość nie sprawi bólu innym i nie uderzy przez to w nas samych? A co ze szczerością w pracy: szefa wobec podwładnych i na odwrót? O tym wszystkim Bartosz Janiszewski rozmawia z profesorem Wiesławem Łukaszewskim, psychoterapeutką Aliną Neugebauer i coachem Marzanną Maciejewską.
Bohaterką cyklu „Przełamując fale” jest dziennikarka Katarzyna Szczerbowska. Przeszła przez schizofrenię, spędziła pół roku w szpitalu psychiatrycznym. Opowiada Annie Maruszeczko, jak żyć z tą chorobą, której nigdy do końca pokonać nie można. Ale da się ją oswoić.
Zuzanna Łapicka. Córka Andrzeja Łapickiego, była żona Daniela Olbrychskiego, przyjaciółka Magdy Umer. Nam po raz pierwszy opowiada o sobie. Wywiad Magdaleny Żakowskiej.
Poza tym spotkania m.in. z Sebastianem Karpielem-Bułecką, Maniuchą Bikont, Wojtkiem Miłoszewskim, Jessicą Chastain.
W dziale „Lepsze życie” zastanawiamy się nad istotą porażki, pytamy, dlaczego dziś to kobiety odchodzą, piszemy też o blaskach i cieniach późnego macierzyństwa.
Letnia kuchnia to oczywiście warzywa, owoce, świeże zioła. Agnieszka Maciąg na swoje sposoby na zrobienie z nich dań niebanalnych i zdrowych. Moda: kostiumy kąpielowe w stylu retro i zieleń – trend sezonu.
W dziale „Uroda” wszystko o bezpiecznym opalaniu, a w „Zdrowiu” – jak zdrowo spać i się wyspać.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 8 cze 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz