Uroda Życia 06/2018

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Moje życie z Elizabeth
Weronika Rosati mówi „Urodzie Życia” o długo wyczekiwanym dziecku: „Marzyłam o Elizabeth od 20 lat. Zawsze uwielbiałam dzieci, kiedy miałam 12 lat mój 24-letni wówczas brat został ojcem, a ja chętnie zajmowałam się moją bratanicą. To było najfajniejsze zajęcie, jakie pamiętam z dzieciństwa. Od tego czasu wiedziałam, że jeżeli nie zostanę aktorką, to chciałabym pracować z dziećmi. Dużo moich znajomych ma od dawna dzieci, sama byłam też wcześniej w związkach, w których były dzieci i to zawsze była rdość. Mam z dziećmi bardzo dobry kontakt. Aktorka właśnie wróciła na stałe z Los Angeles do Polski i już wkrótce znów zobaczymy ją na ekranie.

Świat nie jest różowo-niebieski
W Temacie Miesiąca piszemy o wychowaniu w czasach gender: "Kiedyś wybuchła histeria, że kobiety schłopieją od noszenia spodni, dziś dramatyzujemy, że chłopcy zniewieścieją, kiedy założą spódnice. Nie stało się jedno, nie stanie się też i to drugie" – mówi "Urodzie Życia" dr Katarzyna Szumlewicz.

Jestem dochodowym przedsięwzięciem Krystyna Janda mówi nam o początkach swojej kariery biznesowej:
„Grając jeszcze w Teatrze Powszechnym zorientowałam się, że 80 procent widowni to kobiety. Już wtedy wiedziałam, że kobiety to przyszłość teatru. Gdybym chciała robić teatr tylko dla siebie, tak jak pisały tabloidy, to założyłabym spółkę z o.o., wynajęłabym małą salę i zarabiała pieniądze. Bo ja jestem dochodowym przedsięwzięciem – przynoszę pieniądze.

Chłopiec 2.0
"Niemożność dotarcia do własnego dziecka, skomunikowania się z nim, jest czymś okropnym. A zbudowanie mostu pomiędzy naszymi umysłami było najważniejszym i jednocześnie najtrudniejszym z wyzwań mojego rodzicielstwa" – mówi Keith Stuart, autor bestselerowej powieści "Chłopiec z klocków", historii ojca i autystycznego syna, którzy zbliżają się do siebie w wirtualnym świecie gry Minecraft.

Belferka na medal
Przedstawiamy sylwetkę wymarzona nauczycielka XXI wieku: Barbara Anna Zielonka. Otwarta na młodzież, świat i nowe technologie. Jej pasja została doceniona – w tym roku znalazła się w finale konkursu Global Teacher Prize, zwanego nauczycielską nagrodą Nobla.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 10 maj 2018
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz