Uroda Życia 06/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Kinga zaradna. Taki tytuł ma rozmowa z naszą okładkową bohaterką Kingą Rusin. O potrzebie rywalizacji, o ważnych miejscach, dzieciństwie, diecie i o córkach dziennikarka TVN opowiada Magdalenie Żakowskiej.
Skąd ta złość? „Gdy żyjemy w ciągłym przymusie, kiedy czegoś nam brakuje, już tylko krok, choć bywa on rozciągnięty w czasie, dzieli nas od histerii, od wybuchów złości”, mówi psychoterapeutka Wiola Rebecka w temacie miesiąca. A pisarka Lauren Groff, autorka „Fatum i furii”, uważa, że „wystarczą zawiedzione nadzieje, drobne zranienie, by chcieć krzyczeć. Ale my, kobiety, nie potrafimy”.
„Choroba i śmierć mamy to było dla mnie odcięcie pępowiny, zerwanie ze starym życiem. Wcześniej miałam w sobie chaos, mając obiektywnie dużo możliwości. Postawa mamy uwolniła mnie od tego cierpienia”, mówi Annie Maruszeczko Orina Krajewska, córka Małgorzaty Braunek.
Kayah w tym roku kończy 50 lat. Czy to dobry czas na bilans? Poza tym rozmowy z Tomaszem Kotem, Katarzyną Rosłaniec i Wojciechem Waglewskim.
Zaczynamy w tym numerze cykl „Kobiety kobietom”. Chcemy przedstawiać w nim kobiety, które działają na rzecz innych kobiet. Pierwszą bohaterką jest Katarzyna Sawko, autorka inicjatywy „Wióry lecą. Stolarka dla kobiet”.
Psychologia: co się dzieje z dziećmi, kiedy rodzice toczą ze sobą wojnę, czym jest wyuczona bezradność, dlaczego problemem wielu kobiet jest jedzenie emocjonalne i jak psychoterapeuta oceniłby Polskę, gdyby jako pacjentka przyszła do jego gabinetu.
Agnieszka Maciąg proponuje przepisy na placki i placuszki w letniej wersji.
Moda: blask luksusu. Połyskujące tkaniny nosimy teraz od rana do wieczora.
A w dziale Uroda – pielęgnacja przed latem.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 maj 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz