Uroda Życia 05/2019

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

Nasza gwiazda
„Czasem trzasnę drzwiami” – mówi Maja Ostaszewska w wywiadzie okładkowym i opowiada, dlaczego internetowy hejt nie powstrzyma jej przed dalszą działalnością społeczną: „Te zaangażowane posty dotyczą działań, spraw dla mnie naprawdę ważnych. Często przysparzają mi sporo negatywnych komentarzy, hejtu. Ale nie wyobrażam sobie, żeby z tego powodu, lęku, że ktoś nie będzie mnie lubił, sprzeniewierzać się sobie.”

Temat Miesiąca: Nie bójmy się kochać
„Żyjemy iluzją miłości, która nas uleczy, uskrzydli, wszystko nam zrekompensuje i załatwi. Guzik prawda. Szukamy ideału, który naprawi nas samych, bo jesteśmy niedokochani. Zastanawiamy się, co nam ktoś da, zamiast dawać z siebie i pracować nad tym jednym z najważniejszych uczuć w życiu” – mówią: psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Miller oraz psycholog społeczny, dr hab. Tomasz Grzyb.

Zbliżenia:
Rozmowa na dwa głosy: Andrzej Seweryn i Maria Seweryn o relacji ojciec-córka, wspólnej pracy i teatrze, który łączy.
Camilla Lacberg – królowa szwedzkiego kryminału o silnych kobietach.
Mikołaj Trzaska, jazzowy saksofonista, autor muzyki do filmów Wojtka Smarzowskiego o buntowaniu się przeciw światu.

Psychologia:
Duchowość – więzienie czy wyzwolenie. Wielkanocna rozmowa z o. Jackiem Salijem. Złość się na zdrowie – radzą psycholodzy.
Czemu nastolatki są takie, jakie są? Tłumaczy ekspert od rozwoju mózgu.
Jak budować prawidłową samoocenę? Wyjaśnia coach dr Joanna Heidtman

Inspiracje, psychologia, aktualności kulturalne!
#czytajdlaprzyjemności

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 kwi 2019
Wydawnictwo Edipresse
Wersja cyfrowa
Spis treści Pobierz