Uroda Życia 05/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

O życiu po sukcesie „Sztuki kochania”, o seksie po roli Wisłockiej i o nowym filmie, który ma szansę otworzyć jej drogę do europejskiej kariery, opowiada Magdzie Żakowskiej nasza okładkowa gwiazda Magdalena Boczarska.
Temat miesiąca: Śmiech nas ocali. Czy śmiech to broń, która pomoże nam przetrwać ciężkie czasy, rozbroić lęki i stres? „Jest aspiryną wśród leków, czyli nie działa zbyt silnie, ale przyjmowany regularnie ma dobroczynne skutki”, mów psycholog dr hab. Bartłomiej Dobroczyński.
„Mój cel to pokazać, że Głuchy może robić wszystko. Poza słyszeniem”, mówi Annie Maruszeczko Iwona Cichosz. Po to zdecydowała się wziąć udział z „Tańcu z gwiazdami”, po to opowiada wszystkim o świecie Głuchych.
„Mam silny charakter, jestem uparta i energiczna. W życiu osobistym najlepsze relacje mam z Małpą, ale jak zaśnie, mogę ją zjeść, mówi Beata Tyszkiewicz, czyli według horoskopu chińskiego Tygrysica.
Rozmawiamy też z reżyserką Agnieszką Smoczyńską, pisarzem Ianem McEwanem i aktorką Nicole Kidman.
Anna Maruszeczko i Jacek Masłowski starają się odpowiedzieć na pytanie: dlaczego on odchodzi do młodszej?
Ja czyli kto? Co znaczy bycie sobą? Mówią psycholog Angelina Piechowska i neurobiolog Bogna Ignatowska-Jankowska.
O tym, jak wygrać ze stresem, opowiada psycholog Katarzyna Scheibe.
Agnieszka Maciąg zaprasza na piknik. I radzi, jak zrobić najlepsze kanapki, placuszki i sałatki.
W modzie hit sezonu, czyli koszulowa bluzka – w stylizacji Agnieszki Ścibior.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 11 kwi 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz