Uroda Życia 04/2017

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

„Wydawało mi się, że nie jestem w stanie wynurzyć się na powierzchnię, bo zalewa mnie kolejna fala – choroba, śmierć bliskiej osoby, wypadek... Ale nie można do końca życia tego analizować. Ważne jest to, co teraz. A teraz ważni są Marysia, Rodzice, grono przyjaciół i… nowa praca – spełnienie marzeń”, mówi bohaterka naszej kwietniowej okładki Martyna Wojciechowska. Rozmawia z nią Anna Maruszeczko w swoim cyklu „Przełamując fale”.
Wielki Post. Czym właściwie jest post w dzisiejszych czasach? Czy teraz, kiedy wszyscy zalecają nam brać, korzystać i przeżywać jak najwięcej, wyrzeczenia i odmawianie sobie ma jeszcze sens? O tym mówią nam jezuita ksiądz Grzegorz Kramer i kulturoznawca dr Jacek Wasilewski.
Według jej powieści Agnieszka Holland nakręciła nagradzany „Pokot”. Z Olgą Tokarczuk o jej bohaterce Janinie Duszejko – postaci, jakiej w polskiej literaturze i filmie jeszcze nie było, o ekologii, polowaniu, tradycji i historii rozmawia Emil Marat.
Znajdziecie też wywiady z aktorkami Weroniką Rosati i Małgorzatą Gorol, obserwatorem ptaków Stanisławem Łubieńskim, wokalistą Pablopavo. I piękną opowieść o miłości: „Mąż i żona rewolucji”, czyli Jacek i Gaja Kuroniowie.
Psychologia: zastanawiamy się, jak obłaskawić czas i sprawić, żeby pracował dla nas, a także jak poprawić komunikację w związku Agnieszka Maciąg przedstawia nam swoje pomysły na dania wielkanocne, a w dziale delikatesy wszystko, czego nie wiecie o szynce.
W modzie nowy sezon. Wszystkie światła na dodatki. Biało-czarne, w paski, z frędzlami, lakierowane, a nawet w kwiaty.
Przedstawiamy wyniki naszego konkursu Najlepsze dla urody! Radzimy taż: migrenę można (i trzeba!) leczyć.

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 9 mar 2017
Wydawnictwo Edipresse
Spis treści Pobierz