Uroda Życia 03/2020

Czytaj dla przyjemności!
Elegancki miesięcznik dla kobiet inteligentnych i świadomych, ceniących jakość życia, które już coś przeżyły, ale wciąż są ciekawe świata, ludzi i samych siebie. Ważne są proste wartości, takie jak radość życia, naturalność, optymizm. W każdym numerze czytelniczka znajdzie poruszające historie, niezwykłe rozmowy, świetną - bo bliską życiu - psychologię. Magazyn, który celebruje życie i codzienne przyjemności.
Cena: 7,99 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 100zł

Opis produktu

PODOBONO SŁOWA SĄ ŹRÓDŁEM NIEPOROZUMIEŃ – pewnie nieraz rzeczywiście tak jest. Ale jednocześnie nie ma lepszego sposobu na porozumienie niż rozmowa: taka, w której nie strzelamy ripostami, nie staramy się dominować, ale mówimy to, co myślimy, i słuchamy się nawzajem. Taka, w której podchodzimy do siebie z życzliwością i ciekawością, nawet jeśli nie we wszystkim się zgadzamy. Właśnie taka była nasza rozmowa z jedyną kandydatką na Prezydenta RP, Małgorzatą Kidawą-Błońską. Spotkałyśmy się w sobotę przed południem, rozmawiałyśmy przez kilka godzin: o naszych domach, o Polkach, o tym, co jest dla nas ważne. I chociaż jestem przekonana, że w ostatnich wyborach do parlamentu każda z nas trzech głosowała na kogoś innego, to uważnie słuchałyśmy się nawzajem także wtedy, kiedy rozmowa schodziła na politykę. "Polki lubią zadawać pytania, nie boją się mówić, co myślą, ale też zależy im na tym, by poznać argumenty drugiej strony" – przekonuje nasza rozmówczyni i na poparcie tej obserwacji ma setki spotkań, które odbyła przez ostatnie lata w całej Polsce. I dodaje jeszcze jedną rzecz, także popartą mnóstwem przykładów: "Mamy z kogo i z czego być dumni!".
Od miesiąca ja osobiście jestem dumna z kolejnego Finału WOŚP. Puszki w sztabie, który co roku zakładamy w naszym wydawnictwie, dosłownie pękały, nasi wolontariusze przychodzili po całym dniu zmarznięci i zmęczeni, ale potem prawie do północy liczyli z nami pieniądze i cieszyli się, że kolejny raz udało nam się zebrać dużą sumę – okrągłe 135 tysięcy złotych! Ponadto 10 egzemplarzy styczniowej "Urody Życia" zostało zlicytowanych przez Polonię amerykańską za naprawdę godne kwoty, które także trafią do Orkiestry. Cieszę się, czuję ogromną dumę i bardzo dziękuję!

Sylwia Niemczyk
Redaktor Naczelna

Informacje o produkcie

Dostępność 24h
Data wydania 20 lut 2020
Wydawnictwo Edipresse
Wersja drukowana
Spis treści Pobierz